Wpis z mikrobloga

Nowe #iphone mają opcję szybkiego ładowania, ale w zestawie jest wolna ładowarka. Szybka ładowarka kosztuje 249zl , ale nie ma w zestawie przewodu. Przewód to 1m za 99zl lub 2m za 170zl.
Potężny kek
#smartfon
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 40
@MojeTrzecieKonto też miałam doświadczenie z iPhone 5. Owszem sprzęt był bezawaryjny przez dwa lata i płynnie działał, ale co z tego kiedy nie dawał rady z najnowszymi aktualizacjami aplikacji i tak trzeba było kupić nowy sprzęt? ( ͡° ʖ̯ ͡°) to już wolę kupić dwa androidy w cenie jednego iPhone i zmieniać sobie wraz z nowymi generacjami smartfonów
  • Odpowiedz
nie twierdzę, że ta polityka jest #!$%@?,


@MojeTrzecieKonto: No jest. Apple za Jobsa nie próbował tak ordynarnie dymać klienta, ot, dawał produkt klasy premium w cenie premium.

ale sam iOS to dobry system z długim wsparciem, czego nie mogę powiedzieć o
  • Odpowiedz
@MojeTrzecieKonto: Luzik. Ogólnie szkoda, że poszli w dymańsko zamiast kontynuowania starej polityki firmy.

Ja nawet nie patrze na te zajebiste androidy o niebo lepsze tansze cudowniejsze niz ajfony bo ich nie uzywam. Ale w kraju renesansu i wszechwiedzy zaaaaawase sie trafi koneser xDd


@LewitujacPoParkietachwyobrazni: Cóż, od jakiegoś czasu Andek nie jest już królem lagowania co 5 minut, a Iphone nie jest telefonem premium
  • Odpowiedz