Wpis z mikrobloga

Nowe #iphone mają opcję szybkiego ładowania, ale w zestawie jest wolna ładowarka. Szybka ładowarka kosztuje 249zl , ale nie ma w zestawie przewodu. Przewód to 1m za 99zl lub 2m za 170zl.
Potężny kek
#smartfon
  • 141
  • Odpowiedz
Jak ktoś kupuje telefon że połowę pensji to i na kabelek będzie go stać.


@sorhu: Serio? Połowę pensji? Wszelakie dane statystyczne mówią że przeciętny polak zarabia z 2,5k na rękę a nie 14 kafli. Kwotę którą podajesz zarabia około 2% społeczeństwa. 0.21% zarabia powyżej 30k brutto co daje około 20k na rekę.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Witamy w świecie Apple. Do zeszłorocznego wspaniałego emejzing Maka Pro, trzeba było pierdylard przejściówek, żeby z tego normalnie korzystać. Oczywiście wszystko w odpowiednich cenach. No bo przecież emejzing musi kosztować.
  • Odpowiedz
@CreativePL: i zarabiając 20k na rękę nadal bym nie kupił uważając że to stanowczo za dużo, co innego już jakis wypaśny flagowczyk innej marki za 2-3k...
  • Odpowiedz
@gansevudei: szybka ładowarka? Wystarczy ze załatwisz sobie taka co ma 1,5 ampera a nie 1 tak jak maja wszystkie ładowarki ajfona i będzie ci ładować szybko, ja tak robię i działa :D
  • Odpowiedz
@MojeTrzecieKonto: Nie no, ja nie uczestniczę w żadnych wojenkach. Nie znam się jakoś bardzo na urządzeniach mobilnych, ale co 2-3 lata kupuję sobie jakiegoś androida za 1200-1500 zł i naprawdę nie wiem w czym miałby być lepszy ten ajfon za siedem kafli.
  • Odpowiedz
Ból dupy czy nie to nie ważne, jak ktoś może sobie pozwolić na iPhone w wersji 512 to jego sprawa i jego pieniądze. Ale czy obiektywnie ten przedmiot jest tyle wart? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Do zeszłorocznego wspaniałego emejzing Maka Pro, trzeba było pierdylard przejściówek, żeby z tego normalnie korzystać.


@marcinwlo: z tymi przejściówkami to fakt, że dwa porty (MBP 13" bez TouchBara) wyglądają trochę ułomnie, ale tak na dobrą sprawę w erze chmury to portów używam wyłącznie do ładowania + jedna przejściówka żeby przerzucić zdjęcia z aparatu na laptop od czasu do czasu. Nigdy nie potrzebowałem więcej. Klawiatura i myszka od Apple łączą się
  • Odpowiedz