Wpis z mikrobloga

Nowe #iphone mają opcję szybkiego ładowania, ale w zestawie jest wolna ładowarka. Szybka ładowarka kosztuje 249zl , ale nie ma w zestawie przewodu. Przewód to 1m za 99zl lub 2m za 170zl.
Potężny kek
#smartfon
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

telefon, służy do dzwonienia


@atrax15: Dzwonienie to może 5% czasu spędzanego obecnie na smartphone'ach. Powiedziałbym, że powoli staje się to tylko dodatkową opcją smartphone'a. Smartphone służy do surfowania po internecie i wszystkich rzeczy związanych z internetem.
  • Odpowiedz
@gansevudei: nikt nie zmusza do kupowania oryginalnego kompletu... poza tym wychodzą z założenia, że kto chce szybkie to sobie albo kupi oryginalną albo zamiennik... albo i tak kupi kompletny zestaw do ładowania indukcyjnego więc po co zwiększać kosz każdej sztuki jak już i tak jest spory.
  • Odpowiedz
Po co się wpychać z buciorami ludziom do portfela. Chcą to kupią iPhone, jak nie to kupią Androida, albo coś innego... Też kiedyś sceptycznie podchodziłam do iPhone do czasu, aż sama kupiłam z braku alternatywy i obecnie wolę wydać więcej i kupić iPhone, bo po prostu dobrze działa, niż telefon z Androidem, który po pół roku jest do d--y. Być może obecnie sytuacja się polepszyła, ale jestem już zrażona, a iPhone jak
  • Odpowiedz
@Emkacf: jesteś zrażona bo kupiłaś androida kitkat w telefonie z segmentu budżetowego, za kilka stówek i porównujesz wspomnienia tego, do sprzętu za 2-5k zł. O to chodzi.

Powiedz którego masz ajfona i ile zapłaciłaś.
W cenie mniejszej znajdzie sie kilka flagowych konstrukcji konkurencji, które będą równie dobrze działać, a może i lepiej.
  • Odpowiedz
@ravau: 6s, dałam ok $900 (mieszkałam wtedy w USA), sprzedałam i obecnie mam 8 plus w abonamencie na firmę. Ok może ja rzeczywiście miałam troszkę bardziej budżetowe telefony, ale trzy lata temu mąż miał podejście ponowne do Androida i kupił jakiegoś flagowca sony, który po dwóch miesiącach zaczął mu zamulać...
  • Odpowiedz
Tak szczerze czy kogoś z Was stać na iphone'a? ale tak bez ściemniania, nie na zasadzie "kupiłbym ale cośtam" tylko czy masz teraz na koncie 6000 zł odłożone wolnej gotówki żeby kupić taki telefon?

  • Odpowiedz