Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu umówiłem się na przegląd pieca. Wczoraj Pan do mnie zadzwonił i powiedział że zepsuł mu się samochód więc przyjedzie z Tatą. Dziwiłem się czemu nie mają nawigacji apięciokilometrowy odcinek przejechali w 15 min ( ͡ ͜ʖ ͡)


#czarneblachy #carboners #klasykimotoryzacji #volvo
Pobierz Tentypsie_patrzy - Kilka dni temu umówiłem się na przegląd pieca. Wczoraj Pan do mnie...
źródło: comment_9rkjvSab8nqyqaVNo6Iczz5LuJwvg8Om.jpg
  • 14
@stassma: Samochód został przez niego kupiony w Szwecji, ale jeśli w poprzednim ustroju, mógł pojechać za granice, pracować tam i kupić takie auto, to gość musiał być kimś.


@Ten_typ_sie_patrzy: Wystarczyło być marynarzem lub inżynierem na kontrakcie. Zresztą funkcjonuje pojęcie "importu marynarskiego".
@stassma: No raczej marynarze przywozili sporo takich fajnych aut do Polski, więc dużego problemu z tym nie było. Warto by się zapytać kogoś kto wtedy pływał lub poszukać wiarygodnego źródła, bo bazowanie na domniemaniach nie ma sensu.
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Można popytać, ale obstawiam że nie tędy droga. Właściciel nie chciał mi zdradzić swojego zawodu, no bądźmy szczerzy, nie wypada pytać obcego gościa o całe jego życie. Powiedział tylko że jeździł bardzo dużo służbowymi samochodami i dlatego jego volvo ma tak mały przebieg (150K), większość części jest oryginalna no i auto samo w sobie jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)-