Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie prawdopodobnie zmarnowałem sobie resztę życia ()

Różowa na 90% jest w ciąży.
Mamy po 24-25 lat, ja aktualnie niecałe 4k netto uop, ona może 1k zlecenie.
Brak mieszkania, brak ślubu.

Skończą się wyjścia, luz i spełnianie zachcianek (,)

"Jak żyć panie premierze?" ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 248
@restecp: wyzywasz od dzbanów ludzi którzy mają inny pogląd niż Ty. Gratulacje.


@Pietter: Przecież ja nikogo od dzbanów nie wyzywam, cytowałem osobnika, który to mnie od dzbana wyzwał

to nie sa bzdury. Jak sie umie uzywac prawidlowo to ciaza jest znikoma


@Rea_Achillea: ale jest. Wskaźnik Pearla badają osoby, które się na tym znają i dla prezerwatyw wynosi on 3-7, więc to nie bzdury. W dodatku nie zawsze możesz mieć
@AnonimoweMirkoWyznania Teraz w końcu łapię! Takie jest wyjście z sytuacji pokolenia ruchających na lewo i prawo. Po prostu aborcja. Że też ja na to wcześniej nie wpadłem! Szkoda, że wpadając na tak znakomity pomysł zapominacie o wielu innych istotnych czynnikach chociażby takim jak psychiczny uraz matki po utracie dziecka, albo względy moralne i religijne autora i jego partnerki. Do śmiesznych ludzików z przed komputerów (nie wspominając o koleżkach, którzy są jeszcze zbyt
@AnonimoweMirkoWyznania: rzeczywiście w tym wieku to wielkie zdziwienie. XD chyba jestem ewenementem że w wieku jakichś 20 lat miałam #!$%@? totalnie na spóźniający się okres. Wystarczy się zabezpieczać. A jak się ma pecha to brać odpowiedzialność/kupować wycieczkę na Słowację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@restecp: przestan mnie atakowac, to po pierwsze. Po drugie, idz sie sam doedukuj i poczytaj chociazby blog mamaginekolog, zwlaszcza temat o prezerwatywach, to zobaczysz sam, ze ludzie czesto nie potrafia ich prawidlowo uzywac, a to jest wlasnie clue tej metody. Po trzecie, mozna polaczyc prezerwatywy i np.srodki plemnikobojcze albo mowiac obrazowo: wyjsc przed finalem, tylko trzeba myslec.
Po czwarte, zanim zaczniesz krytykowac kogos, spojrz na siebie.
@AnonimoweMirkoWyznania Chłopie jeśli to nie bait to się ciesz a nie narzekaj. Jak żona była w ciąży zarabialem 1400 PLN. Jeśli ja kochasz to reszta nie ma znaczenia. Teraz mam po 40 cora 10 lat. Co ja bym dał zeby być młodszym o 10 lat i miał córkę 10 letnia. Kasa się znajdzie zobaczysz a jak znajomi będą siedzieć w pieluchach Ty będziesz na rowerku z dzieciakiem pomykac z bananem na twarzy.
@Rea_Achillea: i blog jakiejś pojedynczej ginekolog ma być bardziej wiarygodny od badań klinicznych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawidłowe używanie jest konieczne ale zdarzają się różne rzeczy takie jak mikropęknięcia, przez które mogą przedostać się plemniki, a których nie zauważysz. Wyjście przed finałem też nie jest rozwiązaniem pewnym, bo preejekulat może się również przez te mikropory przedostać, a może zawierać plemniki.

Mówienie, że "trzeba było uważać" podczas gdy
@restecp: podalam ci tylko przyklad zrodla wiedzy, come on? Czarnolisto bo mnie atakujesz i po prostu sie zaciales jak zdarta plyta. Jesli dwojki ludzi nie stac na utrzymanie dziecka to powinno im bardzo zalezec by tej ciazy nie bylo. Mogli stosowac kilka metod. Mogli przejsc na tzw.zelazna antykoncepcje, czyli pigulki + gumka. Tylko trzeba MYSLEC wczesniej i przestac robic plaku plaku, tylko wziac sie za swoje zycie i pilnowac swoich spraw.
@AnonimoweMirkoWyznania: ale mam beke z komenatrzy mam teraz 25 lat i zarabiam 14-15k + rozowa 2.5k a i tak nie zdecydowal bym sie teraz na dziecko a juz nawet nie chodzi o pieniadze. Dziecku to by sie przydali rodzice ktorzy maja chociaz wlasne mieszkanie a nie kredyt na 30 lat.
@AnonimoweMirkoWyznania: przesadzasz, ale to zrozumiałe. Skończy się Twoje życia gówniarza, a zacznie nowe życie gówniaka. 25 lat znaczy, że już trochę przeżyłeś na tym świecie - nie wierzę, że nie zdołałeś pobyć na paru imprezach i zaliczyć sporo zachcianek. Mieszkanie możesz wynajmować, dopóki małe nie urośnie i kobieta nie znajdzie dobrej pracy (w przypadku 1k chyba lepiej, żeby zajmowała się dzieckiem w domu). Macie rodziców - poproście ich o pomoc. Brak