Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie prawdopodobnie zmarnowałem sobie resztę życia ()

Różowa na 90% jest w ciąży.
Mamy po 24-25 lat, ja aktualnie niecałe 4k netto uop, ona może 1k zlecenie.
Brak mieszkania, brak ślubu.

Skończą się wyjścia, luz i spełnianie zachcianek (,)

"Jak żyć panie premierze?" ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 248
  • Odpowiedz
@restecp: Wazektomia.


@RuskaKarafka: Nie, wskaźnik Pearla dla wazektomi to 0.1. To bardzo, bardzo skuteczna metoda antykoncepcji ale nadal nie jest bezbłędna. No ale przyjmuje się, że można mieć praktycznie pewność braku ciąży. No ale nadal przypadki ciąży się zdarzają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: HAHAHHA NO TAK BO PRZECIEZ KAZDY NAPALONY OSKAREK ZANIM WLOZY POMYSLI CZY JEST GOTOWY NA DZIECKO XDDDD OCZYWISCIE CHCE ZARUCAHC I TYLE A WY SIE SADZICIE XDDDDD BIALYRYCERZ MIALBY CZEKAC AZ BEDIZE GOTOW NA GOWNIAKA BY WSADZIC KIEDY PRZED NIM NA BANK KTO INNY SIE ZLEWAL? XDDD OSRALABY PREDZEJ TO I WOLALALA Z KIM INNYM SIE ZALAC NIZ CZEKAC AZ UZBIERA HAJS
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a co, dziecko wam poczta wyślą przez pomyłkę? W ciążę tak po prostu się nie zachodzi, więc KURNA NO SZOK I NIEDOWIERZANIE XDD jeśli antykoncepcja zawiodła, to okno życia, bo IMHO o ile uzasadniona aborcję Popieram, to skrobanka w takim przypadku bo upsi nie chce dzieciora to kurrrrrrr naplulabym w twarz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przeraża mnie ile osób tutaj doradza ci aborcję, tak zupełnie na luzie, jakby doradzali ci co jutro mógłbyś zjeść na obiad. Katastrofa. Tym bardziej że nie wiemy co na to ta dziewczyna.
Aborcja to ostateczność, w świetle polskiego prawa dozwolone w wyjątkowych sytuacjach: po gwałcie lub przy zagrożeniu życia dziewczyny. Przecież to już jest praktycznie nowe życie.
Te 4k to jeszcze zależy gdzie zarabiasz, to raz. Po drugie zawsze
  • Odpowiedz
Czy Ty kolego przypadkiem nie usprawiedliwiasz ucieczki od odpowiedzialności?


@dobrze_smyram: eee? Ale co za ucieczka od odpowiedzialności i dlaczego ktoś ma tę odpowiedzialność ponosić? Nie chcą dziecka więc ustalają, że przerywają ciążę i tyle w temacie. Ich życie, ich decyzja, ich sprawa.

Osobiście nie mam żadnego znajomego kto zrobił aborcje i inne cuda 'po zalaniu formy' bo każdy jeden mówi że nie chce traktować swojej partnerki jako worka na
  • Odpowiedz
@Rea_Achillea trochę dziwnie czytać kogoś kto zarzuca komuś brak wiedzy (powołując się na blog, który może prowadzić każdy i ignorując argumenty) jednocześnie wspominając o metodzie "wyjść przed finałem" jako skutecznej ( _)
  • Odpowiedz