Wpis z mikrobloga

Byłem pewien, absolutnie pewien, że zakaz sprzedaży w alkoholu w #olsztyn będzie w jakiś sposób ominięty/złamany - dziś dowiedziałem się legalnie jak to można zrobić xD

Wchodzę jak gdyby nigdy nic do monopolowego chwilę temu dziwnym trafem otwartego przy starówce, a tutaj jakiś dresik mnie zagaduje

Pan po alkohol? To bilecik, trzy złote

Nie dowierzam, ale patrzę na drzwi monopolowego - A TAM REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ XDXD

Przyznaję się że jestem po prostu dumny i pod wrażeniem pomysłowości. Genialne.
#alkohol #prawo #bekazpisu #neuropa
  • 71
@ntskj Poszło hasło o imprezie masowej i teraz Internet to powiela, właśnie na rmf o tym gadali, szkoda że nikt nie doczytał tego co pisałeś dalej :p
SPROSTOWANIE

Ja, wyżej podpisany @ntskj prostuję wpis pod którym zamieszczam komentarz i informuję, że chodziło mi o imprezę ZAMKNIĘTĄ, jak wskazuje @CichyBob. Popełniony błąd motywuję tym, że nie byłem 12 września 2018 roku o godzinie 1:45 szczególnie trzeźwy, jak zdecydowana większość osób odwiedzających olsztyńską starówkę w tym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Adresaci:
@bezprawnik
@RMF24 (?)

@czar_Pekla: pasi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ntskj: Wow, i to tak bez usługi kopyrajtera? No, pasi, pasi, masz apruwala, a nawet dwa. Pełna podziwu jestem, bo jak na człeka chodzącego niezbyt trzeźwym w tygodniu bardzo składnie piszesz :) W PS pozdrów jeszcze mamę ;-)

@CichyBob: A to w ten sam sposób Żabka sobie poradziła i w sumie inne sklepy :) Nawet z kurierami są umowy, żeby móc paczki odbierać w niedzielę niehandlowe - same punkty pocztowe