Wpis z mikrobloga

Byłem pewien, absolutnie pewien, że zakaz sprzedaży w alkoholu w #olsztyn będzie w jakiś sposób ominięty/złamany - dziś dowiedziałem się legalnie jak to można zrobić xD

Wchodzę jak gdyby nigdy nic do monopolowego chwilę temu dziwnym trafem otwartego przy starówce, a tutaj jakiś dresik mnie zagaduje

Pan po alkohol? To bilecik, trzy złote

Nie dowierzam, ale patrzę na drzwi monopolowego - A TAM REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ XDXD

Przyznaję się że jestem po prostu dumny i pod wrażeniem pomysłowości. Genialne.
#alkohol #prawo #bekazpisu #neuropa
  • 71
  • Odpowiedz
  • 63
@bareron: sprzedawaj, ja jak napomknąłem o tym na stacji robiąc zakupy to wzruszył ramionami i stwierdził że w podobnym stylu funkcjonują jeszcze sklepy w paru lokalizacjach w Olsztynie - a od prohibicji minął raptem tydzień, więc to sposób grosika zapewne przetestowany w innych miejscach.
  • Odpowiedz
@ntskj: Coś mi nie pasuje.
Impreza masowa, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, to impreza sportowa, artystyczna lub rozrywkowa, na której liczba miejsc dla osób na stadionie, w innym obiekcie niebędącym budynkiem lub na terenie umożliwiającym przeprowadzenie imprezy masowej wynosi nie mniej niż 1 tys., a w przypadku hali sportowej lub innego budynku umożliwiającego przeprowadzenie imprezy nie mniej niż 300.
  • Odpowiedz
@ntskj: bez kitu jakie to jest zalosne ze tak latwo mozna to obejsc xD jeszcze male januszowe sklepy to rozumiem bo nawet nie skontroluje nikt tak szybko ale te sklepy z piekarniami albo sklepy przy orlenach to powinni po prostu wejsc #!$%@? lepe na pysk oznajmic ze nie #!$%@? nie jestes biedronko piekarnia zamykaj, orlenie jestes stacja benzynowa wiec benzyne sprzedawaj a sklep zamykamy

ale nie

sklep na stacji nie
  • Odpowiedz
rozrywkowa


@roso122: pod to pasuje.

Spodziewaja sie, ze przyjdzie wiecej niz x osob.
Jak ci impreza masowanie nie wypali, to placisz kare, ze ludzie nie przyszli :D?
  • Odpowiedz