Wpis z mikrobloga

via Android
  • 812
@hanksters a to #!$%@?, na rowerze raz dwa przyjadą i koniec a ci będą włóczyć nogami udając trucht i rzucać tymi kubeczkami. Kiedyś napełnię kilka octem i wódką xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@Seid: w zeszłym roku zupełnie zapomniałam o tym cholernym biegu i próbowałam wrócić do domu po imprezie u znajomych. Problem polegał na tym, że MPK podzieliło miasto na dwie części ( północną i południową) i co godzinę zmieniało trasy autobusów a ja miałam takiego kaca, że na piechotę w życiu bym nie doszła na swoje zadupie. No i tak się snułam po tym mieście, jak już miałam nadzieję, że coś
  • Odpowiedz
  • 72
@Seid sprawdzone w praktyce, trasę która zazwyczaj w niedzielę pokonuje w 11min dziś zajęło mi 35... I to tylko dlatego że olałem ostatni zakaz.

Ja wiem że ostrzegali, wiem że od miesiąca mówili.. ale czy nie da się tego zrobić w innym miejscu, np. z dala od centrum? Tyle mamy terenów dookoła Wrocławia :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 153
@elzevir pewnie ze się da, chociażby na wałach i w stronę lasku wojnowskiego ALE NIEEEE lepiej biegać po asfalcie w centrum xD zwierzęta.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 198
@Seid: ja już serio po 3h miałam ochotę zacząć płakać. Jesteś w swoim mieście i nie możesz wrócić do domu bo jakieś typy w obcisłych gaciach urządziły sobie imprezkę xD
  • Odpowiedz