Wpis z mikrobloga

Pocieszcie!

Czuję się jak śmieć. Po 8 latach związku zerwał wczoraj ze mną mówiąc , że to już nie jest to, że się różnimy i że jednak to nie pasujemy do siebie. Ok, można to ogarnąć. Ale dzis odkryłam, że od półtora miesiąca pisał z jakąs laską, którą poznał w Lublinie, gdzie zatrzymaliśmy się wracając z wakacji z Ukrainy. Ja poszłam spać do hotelu a on z kolegą do baru. Tam ją poznał.

Przeczytałam niektóre wiadomości i poczułam, jakby ktoś zadawał mi ciosy w serce. Poczułam fizyczny ból w klatce piersiowej. Nie mogłam złapać oddechu. Wczoraj ani razu nie wspomniał, że kogoś poznał. Wręcz zachęcał mnie do tego, żebyśmy nie urywali kontaktu... Pomagam mu w jego biznesie, bardzo dużo mi zawdzięcza, często pożyczałam hajs, ja do niego częściej jeździłąm niż on do mnie. Bo on jest wolnym duchem, nie chce się wprowadzić do mnie, ciągle się kiwał od tego. Ja #!$%@?...

Nawet napisał jej ręcznie list i wysłał pocztą. Mi też tak robił, jak mnie próbował zdobyć.

Czuję się okropnie. On jej pisał, że chce się spotkać, a mi pisał, że nie ma kasy, żeby mnie odwiedzić. Laska jeszcze ma tak samo na imię. Siedząc obok mnie pisał #!$%@? do niej... Czaicie? Jak spędzaliśmy czas razem, to często gapił się w komórkę i pisał na fejsie ostatnio. Nawet #!$%@? żartowałam, czy z jakąś dupą nie pisze. A jednak.

Ona o niczym nie wiedziała, skontaktowałam się z nią, Była w szoku, powiedziała, że to jest ogromne świństwo i dla mnie i dla niej. Nie chce go już znać i ona i ja.

Czuję się bardzo źle. Bardzo wiele dla niego robiłąm w związku, niczego nigdy nie zabraniałam, mógł robić i jeździć gdzie chciał. Nigdy nie zakazywałam. I mi się czkawką odbiło. Koszmar.

Jego reakcja? Nie czuje się winny niczego złego, poza tym już dawno chciał ze mną zerwać. A ja jestem histeryczką i on ma mnie dosyć.

#zwiazki #feels #zalesie #logikaniebieskichpaskow
  • 58
@cocieboli: no to teraz pamietaj zeby znalezc sobie innego faceta ktory cie pokocha i otoczy miloscia, po czym jak twoj ex chad napisze list ze chce wrocic to przypomnisz sobie jak bylo fajnie z nim i rzucisz tego nowego mowiac mu klasyczne "hehe nigdy nie bylismy razem przeciez ty i ja xd ja nadal kocham michala (pewnie tak ma na imie xd) i w sumie to mozemy byc przyjaciolmi jak chcesz
@cocieboli niewiele to teraz pomoże, ale naprawdę lepiej, że teraz wyszło szydło z wora, niż za parę lat. Będzie boleć, ale tak na być. Wyciągnij tylko wnioski na przyszłość, a kiedyś będzie lepiej ()
@cocieboli: CZY AŻ TAK TO CIĘ BOLI, ŻE RYCHU PEJA MA SZANSE DZISIAJ UCZCIWIE ZAROBIĆ? PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM, PASJA ŻYCIOWA RAP - JA ZA CIEBIE NIC NIE ZROBIĘ, A TY DZIOBEM KŁAP KŁAP. NIEROBIE #!$%@?, ZAWISTNY POLAKU, ZACZNIJ ZMIENIAĆ SWOJE ŻYCIE JAK NIE CHCESZ ŻREĆ OCHŁAPÓW. ZRÓB COŚ SŁYSZYSZ? ZACZNIJ ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM, KŁAPNIJ JESZCZE RAZ USŁYSZYSZ O TYM NA PŁYCIE