Wpis z mikrobloga

najlepsze są te co traktują ojców swoich dzieci jako spermodawców. Służyli tylko żeby zalać i później w odstawke. Jestem na takim jednym forum prywatnym gdzie 90% bab od początku ciąży (czyli od stycznia) twierdzi że nie sypia z partnerami bo przeciez zrobili co mieli zrobić to niech śpią a kanapie a one spokojnie z dziećmi w łóżku. Jedna ostatnio wpadła w rozpacz i histerie bo okazało sie że mąż ją od trzech
@bepavuy niestety to nie bait. Osobiście znam jedną taką dziewuche co bzykała się na zawołanie tylko w płodne w godzinach owulacji żeby zostać zapłodnioną. Za każdym razem kiedy się gdzieś przypadkiem spotkamy słucham jaki to jej mąż niedobry i zły, że cały czas w pracy, że przy dziecku nie pomaga (ona nigdy nie pracowała, lvl 29, a jak chciał dziecko przebrać to usłyszał 'zostaw, ja to zrobię lepiej'- to się chłopak nauczył
Mój wniosek : #!$%@? mózgowe. A i chłopak głupi że jej nie zostawi albo przynajmniej nie pogrozi a potulnie jak baranek po pracy wraca do domu i tam jest #!$%@? przez żonę despotke.

A i co jeszcze, dziecko póki co jedno, ale zaraz drugie się wykluje będą oglądały taki typ rodziny i dla nich to będzie normalne i będą takie zachowania powielać


@karolka1989: no i to jest masakra.
Z jednej strony
@karolka1989: W ciazy z kolei tez roznie bywa - jezeli jest zagrozona, to inne niz waginalny seks tez odpadaja, bo tu nie chodzi tylo o penetracje, a o zmiany zachodzace np. w szyjce macicy podczas podniecenia etc. Do tego rozne dolegliwosci itd.
To nie wszystko jest zawsze takie latwe.
Chocz oczywiscie nie kazda jest zagrozona i niektoe kobiety to po prostu zachowuja sie parszywie ¯\_(ツ)_/¯ Ale to juz jest odbicie relacji
@agaja chodziło mi o seks w ciąży. Zapłodnienie, dwie krechy na teście i ban z dotykaniem takiej, zlqpaniem za cycka a co dopiero coś więcej do końca ciąży, później przez polog aż do czasu kiedy w madce obudzi się chęć posiadania jeszcze jednego dziecka, wtedy i lodzik i 'przytulanki i serduszkowanie'...

Ja za 2-3 tygodnie urodze i mój niebieski już zasugerował że jak będę miała siłę to powinnam iść do fryzjera, kosmetyczki,