Wpis z mikrobloga

@czajniko: to są jakieś #!$%@? tindery :p nie każda dziewczyna tego używa, istnieje jeszcze coś takiego jak prawdziwe życie. Na takim tinderze to wiadomo że się przesuwa na pałę wszystko w prawo i piszę do każdej bez patrzenia xd
@czajniko: ale ja tam idę dla papierka i łatwego dostępu do staży, wiadomo że programowania nauczę się samemu :p już zacząłem jakiś czas temu. A matma jest mi potrzebna bo docelowo chcę pracować przy AI i sieciach neuronowych - do takich miejsc ciężko się dostać bez wyższego, a zaoczna infa jest na tyle droga że opłaca mi się przeżyć 2 lata na biedamode na dziennych i na 3 roku już jakieś
@czajniko: mam 25 lat, zdążyłem się rozczarować wieloma rzeczami i nauczyłem się że zawodowo tylko #!$%@?ąc można odnieść sukces ;) A na studia idę mając przemyślany plan, nie tak jak w większości "bo po LO nie wypada nie iść".
@czajniko: nie wiem ile masz lat itd. ale do google, samsunga, czy czegokolwiek innego co się liczy na rynku, nawet nie dostaniesz się na rozmowę o pracę jeśli nie masz dyplomu. A droga przez Januszsofty trwała by dłużej. No i papier daje lepsze warunki urlopowe - jeśli nie wiesz to polecam się zapoznać z Polskim prawem pracy ;)

Wakacje po 2 roku można łapać staże, jeśli się nie #!$%@? i nie