Wpis z mikrobloga

Naprawdę jest taki ból d--y o tego Cavilla? Że za ładny? Na mój gust to kwestia tylko dobrej charakteryzacji, by zrobić z niego badassa. Ale casting dla mnie w gruncie rzeczy bardzo dobry, gdyż:
- świetny aktor
- duże nazwisko
- Henry jest fanem Wieśka, co gwarantuje przyłożenie się aktora do roli Geralta.
- i wygląd też jest dobry (jak mówiłem tylko - pozostaje kwestia charakteryzacji)

Co do tego ostatniego to dużo osób płacze, że nie ma Mikkelsena, ale dlaczego? To świetny aktor, ale wyglądem w ogóle nie pasuje. Geralt poza tym, że miał aparycję badboya - to też miał apracyję PLAYBOYA. Mikkelsen tego drugiego nie ma.

Osobiście bardzo chciałem w tej roli Nikolaja Coster-Waldau albo Josha Hollowaya, ale i tak z wyboru Cavilla jestem co najmniej zadowolony. Szczerze? Spodziewałem się dużo mniejszego nazwiska. Netflix już na starcie wygrał marketingowo.
#wiedzmin #sapkowski #netflix #film #seriale
waro - Naprawdę jest taki ból d--y o tego Cavilla? Że za ładny? Na mój gust to kwesti...

źródło: comment_CRS7v1vs3rdjZyy0diRMHWe4FZIBWyXP.jpg

Pobierz

Twój wymarzony kandydat do roli Geralta?

  • Henry Cavill 43.2% (501)
  • Mads Mikkelsen 23.7% (275)
  • Josh Holloway 7.6% (88)
  • Nikolaj Coster-Waldau 15.5% (180)
  • Ktoś inny 10.1% (117)

Oddanych głosów: 1161

  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwiezdna: nie no - jest przystojny, ale są różne typy męskiej urody - ina swój sposób inaczej ładny jest Wiedźmin, a inaczej Superman ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ziobro2: Bo dobrze - a może wręcz idealnie - został odwzorowany w grze
  • Odpowiedz
@waro: ja jako kobieta mysle, ze oboje maja taki fajny, meski typ urody. lekka charakteryzacja i bedzie super. ciesze sie, ze wybrali wzgednie ,,swieze'' nazwisko, chociaz pamietam chlopaka jeszcze z filmu Allena i juz wtedy bylo widac, ze ma ,,to cos'' :)
  • Odpowiedz
@ziobro2: bo Geralt z gry jest najbardziej zakorzeniony w popkulturze i żeby przyciągnąć widzów twórcom łatwiej wziąć wieśka podobnego do tego z gry niż do tego z książek. Nikt nie chce oglądać brzydkich bohaterów a to ma się sprzedać.
  • Odpowiedz