Wpis z mikrobloga

#lodz ##!$%@? #elzera #kierowcy #samochody
Tymczasem w Łodzi:
"Ok. godz. 16 wiozłam dzieci z przedszkola z Dąbrowy po rozkopanej ul. Rydza Śmigłego. Przed skrętem w ul. Milionową na wysokości wieżowca Cross Point, jadący za mną mężczyzna najpierw mnie solidnie obtrąbił, potem wyminął mnie i wymusił nagle hamowanie, po czym wysiadł z samochodu i zaczął na mnie wykrzykiwać, że za wolno jadę. Kiedy otworzyłam szybę żeby go uspokoić i wytłumaczyć, że jadę tędy pierwszy raz w trakcie remontu i wioze dzieci UDERZYŁ MNIE W TWARZ. Po czym uciekł, skręcając na czerwonym świetle w prawo w ul. Milionową. POSZUKUJĘ ŚWIADKÓW tego zdarzenia. Czasem Facebook potrafi zdziałać cuda. Udało mi się zapamiętać numer rejestracyjny EL5F432, srebrny samochód. Mężczyzna lat ok 40-50 krótko obciety, białym t-shircie i jasnych, krótkich spodenkach."

Ciąg dalszy jest taki, że do poszkodowanej świadkowie już się zgłosili, a dzis pójdzie zawiadomienie do bagiet.
  • 42
@maciekson: Jestem od tego jak najdalszy lecz wydarzenia ostatnich dni oraz zachowanie tego kierowcy jak najbardziej są znamiennie dla archetypu wyborcy tegoż ugrupowania politycznego. Miłego dzionka i smacznej kawusi ()
obtrąbił, potem wyminął mnie i wymusił nagle hamowanie, po czym wysiadł z samochodu i zaczął na mnie wykrzykiwać, że za wolno jadę.


@jezus_cameltoe @sargento przez chwilę myślałam, że pisałeś o mojej mamie. Dokładnie taka sama sytuacja, gość wyprzedził mamę na przejściu dla pieszych, potem zahamował, wysiadł ze swojego auta i przyleciał z pięściami do auta mojej mamy, kazał jej otworzyć okno, czego oczywiście nie zrobiła i krzyczał na nią, że za wolno