Wpis z mikrobloga

Jakis mirek rozstal sie z dziewczyna po SIEDMIU latach zwiazku (seksy, przytulanie, mieszkanie, obiadki jak wraca z pracy) - klepanie po pleckach, bedzie dobrze, masz tu pomoc

Przegryw, ktory nigdy nie trzymal kobiety za reke, bo rozne wydarzenia z zycia (poczynajac od wczesnego dziecinstwa), bicie przez kolegow w szkole, pogarda od kolezanek, wszystko bez podania przyczyny, skarzy sie na zycie - WEZ COS ZE SOBA ZROB, NIKT SIE NIE BEDZIE NAD TOBA LITOWAL.

W hierarchii normikow jestesmy nizej niz zwierzeta domowe, takie jak psy czy koty. Nie jestesmy ludzmi.

#przegryw #dailywykop #madroscinormikow ##!$%@? #tfwnogf #stulejacontent
  • 64
  • Odpowiedz
@3142042 Twoja odpowiedź na mój komentarz, jest również odpowiedzią na to, dlaczego Twoje życie jest #!$%@? :D Nikt nie będzie się użerał z frustratem- burakiem :D I już się nie produkuj więcej,bo nie chce mi się nawet tego czytać :D
  • Odpowiedz
@florence_welch: to po co odpisujesz? Nie opdowiedziales na pytanie: dlaczego jedni nie robia NIC, a dostaja nagrody, a ja nie? Ja mam sie starac meczyc i gowno miec, a normik ma za darmo to jest OK?
  • Odpowiedz
@3142042 domyślam się,że jesteś dorosłym człowiekiem.. naprawdę nie wiesz,jak funkcjonuje świat? Od kiedy,to każdy ma po równo..echh. Też mam w życiu pod górę,ale nie obwiniam za to tych,którzy mają lekko. Skup się na sobie,jeśli chcesz być szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@imkazea: szanuję, ale ich nie naprostujesz - piszesz, żeby się wzięli za życie, a oni odpisują że LOSZKI 4/10 MAJĄ WIĘCEJ ORBITERÓW NA TINDERZE xD no nie przemówisz, żeby wybili sobie dupy z głowy i popatrzyli na siebie.
@florence_welch: no właśnie - retoryka że "inni mają, ja też powinienem". Tak jakby świat był sprawiedliwy xD

to po co odpisujesz? Nie opdowiedziales na pytanie: dlaczego jedni nie robia NIC, a dostaja nagrody, a ja nie? Ja mam sie starac meczyc i gowno miec, a normik ma za darmo to jest OK?


@3142042: chłopie, takie jest życie, czego Ty oczekujesz, ja sam piszesz że nie warto w to wkładać energii - bo nie warto i już? To po co to w ogóle piszesz, sprawia Ci przyjemność użalanie się nad sobą? Rozumiem jak ludzie mają problemy i szukają rozwiązania, mimo że go nie widzą. Mają ciężko, szukają porady, chcą z kimś o tym
  • Odpowiedz
Dokladnie tak, jestescie niżej niz zwierzęta. Ale nie dlatego, ze my tak sobie wymyślilismy, ale dlatego, że sami się tak przedstawiacie. To nikt nie będzie sie litować czy rozkminiac..
  • Odpowiedz
@3142042 Muszę zaznaczyć dla nakreślenia sytuacji, że nie utożsamiam i nie utożsamiałem się z przegrywami ale oczywiście, że to co piszesz to racja, a osoby niezgadzające się z tym zawsze będą wspominać o tym, jednym na 10 przypadków, gdzie gość jest sam sobie faktycznie winien biorąc go za przykład reprezentatywny dla całej grupy, jednocześnie ignorując te wszystkie przypadki gdzie, ktoś faktycznie obecny stan "zawdzięcza" trudnemu dzieciństwu itp. Łatwo tak mówić z
  • Odpowiedz
@3142042: "normicze" xD nie znasz mnie, nie wiesz czy kiedykolwiek byłem w dłuższym związku, czy kiedykolwiek miałem kogoś kto odwzajemnia moje uczucia - ale zapewniam Cię, że nigdy nie miałem w sobie takiej zawiści do innych jak Ty.
Niemniej jestem pewien, że w moim życiu "przegrałem" więcej niż Ty - ale nie uważam, że jestem w hierarchii społecznej niżej niż psy czy koty. Ludzie mają do Ciebie tyle szacunku, na
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: co ty p*lisz. Mam 25+ lat, ukonczone studia magistersie na inzynierskim kierunku, prawo jazdy, sam sie utrzymuje itp., masaprzegrywow chcialaby zebym juz wyp*lal z tego tagu, a ty mi mowisz ze mam sobie "za[rawcowaz na szaunek" kogo? smiec i, ktorzy smieja sie ze mnie, ze umylem okna na wiosne, bo "ja mam od tego loszke heheheheheheh". Dawno normictwo dalo mi do zrosumienia, ze prace domowe typu sprzatanie/gotowanie
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: aha, jesli zyczysz mi, zebym zdechlco "ludzie slusznie maja mnie w dupie", bo nie chce jako czysty czlowiek wziac sobie za zone jawnogrzesznicy - zycze ci, zebys skonczyl z dziwnkaz HIVem jako partnerka, jak jestes taki cweany. Jakos masie 25+ chlopakow (ladnych!!!) udalo sie zachowac dziewictwo, to musz abvrac przeruchane dz*wki? J****nij sie w leb. Jesli istnieje jakis >>dobry<< Bog, to wymeierzy sprawiedliwosc na swiecie, i Jego slug nie
  • Odpowiedz
Dawno normictwo dalo mi do zrosumienia, ze prace domowe typu sprzatanie/gotowanie jest podludzkie,


@3142042: chłopie, zmień towarzystwo, jak takie pierdoły Ci opowiadają, a Ty to bierzesz do siebie xD
Serio ludzie nazywają Cię śmieciem, bo sam umyłeś okna? I Ty w to wierzysz? Uważasz że kobieta = sprzątanie, gotowanie?
No to nie mam Ci nic do powiedzenia. Żyj dalej w swoim przekonaniu, że jesteś śmieciem, bo jesteś w stanie o
  • Odpowiedz
aha, jesli zyczysz mi, zebym zdechlco "ludzie slusznie maja mnie w dupie", bo nie chce jako czysty czlowiek wziac sobie za zone jawnogrzesznicy - zycze ci, zebys skonczyl z dziwnkaz HIVem jako partnerka, jak jestes taki cweany.


@3142042: chłopie, póki co tylko i wyłącznie TY życzysz sobie, żebyś zdechł.
Tekst o jawnogrzesznicy to zatrzymaj dla siebie, bardzo mądre, nie wierzę że jesteś magistrem i nie potrafisz elokwentnie uformować jednego zdania.
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: jeszcze mi powiesz zaraz, ze to, ze sluzba za ciebie odwala budna robote jest ponizajace xD przeciez wiadomo, ze jak locha posprzata, ugotuje, a po zarciu pozmywa, to zostaje mi mnostwo czasu i energii na rozwoj, jak to mowil Korwin: gdyby Newton zmywal naczynia, nie wymyslilby prawa powszechnego ciazenia.". A ja mam zap***lac w domu jak podludz, mimo, ze nizsi intelektualnie koledzy maja sluzbe "za darmo"? Naprawde, zastanow sie,
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: Ja jebe, bo #!$%@? niepotrafiaca trzymac nog razem jest godna podziwu, j***nij sie w leb. Taka propaganda prowadzi do tego ze nietrzymajacy/1-2 partnerowcy biora sobie lochy ktore maja 15+ Chadow na liczniku. Zupelnie odwrotnie do literatury i "wiedzy ogolnej"
  • Odpowiedz
A ja mam zap***lac w domu jak podludz, mimo, ze nizsi intelektualnie koledzy maja sluzbe "za darmo"? Naprawde, zastanow sie, bo leci od ciebie cuckiem.


@3142042: ta, bo związek to jest coś "darmowego". Tobie oczywiście wszystko to się należy z przydziału xD. Skoro jesteś taki inteligentny, to czemu nie zatrudnisz sobie służby? Albo mieszkaj w hotelu? Aa, no tak, pewnie kraj jest taki zły i biedny, a ty tu musisz oczywiście siedzieć z sobie tylko znanego powodu. Brzmi inteligentnie.

jak to mowil Korwin: gdyby Newton zmywal naczynia, nie wymyslilby prawa powszechnego ciazenia

Dokładnie, bojkotujmy zmywarki! PRZECIEŻ TE BABY TO TYLKO DO GARÓW SIĘ NADAJĄ XD KORWIN WZÓR
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: > ta, bo związek to jest coś "darmowego"....
Dla normikow najwidoczniej tak. Jak sie pytalem kolagow, jak poznali swoje, i jak przekonali, zeby zostaly ich dziewcyznami (a wiec i otowany im obiadki itp.) odpowiadali "jakos tak wyszlo" --- czyli nie potrafili (lub nie chciali) powiedziec, jak do tego doszlo, podobnie jak sie nie zastanawiasz, co dokladnie jadles, kiedy oddajesz stolec. To bylo niezauwazalne i naturalne.

czemu nie zatrudnisz sobie służby? ...

Normiki maja za darmo, jesli bede za to placil, to beda sie zemnie
  • Odpowiedz
Mial 200 kochanek, tego nawet polskie Chady moga mu zazdroscic


@3142042: przecież wcześniej pisałeś że dobrze jak chłop się szanuje i udało mu się zachować dziewictwo będąc "ładnym" to bóg mu to powinien wynagrodzić xD

Dla normikow najwidoczniej tak. Jak sie pytalem kolagow, jak poznali swoje, i jak przekonali, zeby zostaly ich dziewcyznami (a wiec i otowany im obiadki itp.) odpowiadali "jakos tak wyszlo" --- czyli nie potrafili (lub nie chciali) powiedziec, jak do tego
  • Odpowiedz