Wpis z mikrobloga

Jakis mirek rozstal sie z dziewczyna po SIEDMIU latach zwiazku (seksy, przytulanie, mieszkanie, obiadki jak wraca z pracy) - klepanie po pleckach, bedzie dobrze, masz tu pomoc

Przegryw, ktory nigdy nie trzymal kobiety za reke, bo rozne wydarzenia z zycia (poczynajac od wczesnego dziecinstwa), bicie przez kolegow w szkole, pogarda od kolezanek, wszystko bez podania przyczyny, skarzy sie na zycie - WEZ COS ZE SOBA ZROB, NIKT SIE NIE BEDZIE NAD TOBA LITOWAL.

W hierarchii normikow jestesmy nizej niz zwierzeta domowe, takie jak psy czy koty. Nie jestesmy ludzmi.

#przegryw #dailywykop #madroscinormikow ##!$%@? #tfwnogf #stulejacontent
  • 64
  • Odpowiedz
@Lils: Czyli sugerujesz, że kobiety wcale nie mają łatwiej w bardzo wielu dziedzinach życia? XDD
@imkazea:
No to sama widzisz. Jedyne co zrobiłaś, to wyszłaś to ludzi, znalazłaś chłopaka i problem z głowy (przynajmniej sądząc po wpisie). Większości przegrywów z tego tagu nic by to nie dało, myślisz, że nikt tego nie próbował? Może to spowodować jedynie frustrację i pogłębienie kompleksów. Spotykałabyś się z tym chłopakiem, gdyby nie
  • Odpowiedz
@slako, @AnimusAeger999 : ej przegrywy, odpisałam lasce, co by się nie produkowała na was bo szkoda tylko jej czasu i nerwów. Mi z wami się w ogóle nie chce gadać, więc darujcie sobie pisanie do mnie xD
  • Odpowiedz
@imkazea:
Jak zmęczyła Cię dyskusja, to trudno, ale na koniec chciałbym sprostować jedną kwestię.

A że dla was - stulejarzy, szara myszka to jakaś 7/10 bez makijażu, a na taką niezbyt atrakcyjną z nadwagą nawet na ulicy nie spojrzycie, to sobie nadal wmawiajcie coś, czego nie ma xD


Duża część przegrywów nie jest stulejarzami i pragnie doznać uczucia bliskości, zrozumienia i wzajemnego wsparcia z partnerką, a nie pomacać fajną dupę
  • Odpowiedz
@3142042 A czego Ty oczekujesz? Że ktoś inny weźmie dupę w troki i zacznie ogarniać życie za Ciebie? Tylko potraficie się nad sobą użalać,ale dupy sprzed kompa nie potraficie podnieść. To siedźcie i gnijcie.
  • Odpowiedz
@3142042 Niestety, to jest domena naszych czasów. Każdy ma oczekiwania z dupy,ale chęci do działania - zero. Lepiej cały dzień grać, walić konia i siedzieć na mirko, pisząc posty o niesprawiedliwości świata :D
  • Odpowiedz
@florence_welch: Ty naprawde nie rozumiesz, czy udajesz? Mowie ci, ze znam normikow, ktorzy utrzymuja, ze nie zapracowali na rozowe ("jakos tak samo wyszlo"/"nigdy sie nie staralem o dziewczyny, ta przyszla sama") a mi radzisz sie starac. Jak to bylo w szkole? Jak sie ktos uczyl czegos 3 godziny i dalej nie umial, to byl wysmiewany przez wszystkich, ktorzy skumeli w 15 minut, tak? No, to ja nie chce byc zalosny,
  • Odpowiedz