Wpis z mikrobloga

  • 562
Wysiadłem ostatnio z pociągu w obcym mieście i zamyślony skierowałem się na schody pod peron, kiedy poczułem stukanie w ramię. Odwróciłem się i zobaczyłem dziewczynę, taką zwyczajną, w czerwonej koszulce czy tam marynarce. Wyjąłem sluchawkę z ucha, a ona powiedziała coś w stylu hej, wypadło ci z kieszeni :), po czym wręczyła mi


urocze to było i mnie zaskoczyło bardzo, więc podziękowałem i poszedłem dalej. I teraz się zastanawiam czy ona nie chciała zagadać jakoś po prostu a ja to #!$%@?łem xD Co myślicie?
#pytanie #rozowepaski #podrywajzwykopem #podryw
  • 92
@Sijabka:

Wam facetom to czasem trzeba dać pisemne oświadczenie, że ktoś jest wami zainteresowany xD


Skoro była zainteresowana to po #!$%@? coś kombinowała z monetą zamiast zapytać wprost o numer czy spotkanie? Dlaczego to facet ma się narażać na niezręczną sytuację - może miała już chłopaka? Kobiety i ich #!$%@? logkia .jpg

#logikarozowychpaskow #fucklogic ##!$%@? @cichy1405
Pobierz
źródło: comment_4lXaUVprpEH7cCVrnW6iF9lavBE2SMEj.jpg
Wam facetom to czasem trzeba dać pisemne oświadczenie, że ktoś jest wami zainteresowany xD


@Sijabka: Coś w tym jest. :D
Ale trochę na naszą obronę - jak facet jest zainteresowany to zagaduje w sposób dość otwarty, jak temat nie znajduje gruntu to próbuje z innym. A niektóre kobiety zrobią takie "no cześć." i koniec. Jej zainteresowanie objawione, teraz niech on wymyśla temat - tylko szybko, bo panna czeka. ;)
Tak samo
@Sijabka: Normalny przejaw kulturalnego zachowania ma już na starcie być odbierany jako próba podrywu? Jeśli dziewczyna uznała, że samo "wypadł ci grosik" to ma być inicjator dłuższej rozmowy, to ewidentnie nie umie into "small talk".
Facetom nie trzeba wszystkiego wykładać drukowanymi, ale uważanie, że coś takiego jak powyższe wystarczy to lekka przesada. Wyobrażasz sobie tę sytuację w drugą stronę? Zaraz by gościa wykopki wyśmiały, że startuje do dziewczyny z czymś takim
Jak już chciała się trzymać tego grosza, to mogła dodać "no to teraz brakuje ci tylko 4.99 do postawienia mi kawy" i reszta by już była w rękach faceta. Krótko, na temat. Tekst może i czerstwy, ale treściwy i faceta by tym nie odstraszyła.


@aegypius: gdzie na mieście jest tak tania kawa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zoxico: Ciekawe czy taka samą rozkminę mają ludzie, za którymi ja goniłem, bo zauważyłem, że coś im wypadło. Raz cukrzykowi oddałem taką śmieszną skrzyneczkę z lekami, kilkadziesiąt razy podnosiłem za kimś monete, bo np. wypadła w sklepie przy płaceniu, kupowaniu biletu w komunikacji czy po prostu jakiś banknot z kieszeni, gdy ktoś wyjmował np. telefon, kilka razy zwracałem czyiś telefon, bo też się wysunał. Grosza też oddałem XD. I to wszystko