Wpis z mikrobloga

@S-Type: smierc to raczej neckbeardom co mieszkaja z mama XD ale cie musieli dusic w szkole ze az jakies obrazki takie masz na dysku i obcym nastolatkom przez net wysylasz XD niezle oj do dzisiaj boli boli widac niezle im wyszlo ej powiedz jak cie przezwyali? widac niezle zostalo XD no i kolejny egzemplarz do wypokowego zoo XD idz zglos lepiej kogos gdzies ty zyciowa przegrywo
postkomunistyczne to jest u was łączenie każdego zgłaszania przestępstwa, wandalizmu itp. z donosicielstwem. Jesteście przejawem tak wywodzącej się z komunizmu niechęci do instytucji państwowych, do zgłaszania różnych zachowań, reagowania na odstępstwa od przyjętych społecznie norm. I to sprawia, że w Polsce szybko nie będzie dobrze, bo nawet przeminięcie starszego pokolenia tego nie zmieni jak widać, że normalne na zachodzie działania i reakcje, dbanie o swoje otoczenie i piętnowanie patologii będzie traktowane jako
@powaznyczlowiek: tutaj to normalnie same ciocie klocie, teledyski metalowe tez zglaszasz pewnie bo promocja satanizmu i w ogole ozbourne #!$%@? nietoperza to dopierobyla cudza wlasnosc XD jestes jak taka lawka starych bab co sie urodzila w ciele zwyklego piwniczaka i teraz wylazi XD czlowiek stara baba jego super moc to to ze moze #!$%@? jak stara baba łojezu łon tam własnosc niszczy młodziesz deprawuje i papci nie włożył XD czlowiek depresja
@pani_wytrysku: trudno mi konkurowac z typem co pyta o to nastoletnych chlopcow z nickiem pani wytrysku, spotkam dzielnicowego to sie zachowam jak ty i tez to zglosze bo promujesz debilizm i mnie deprawujesz gorzej niz ten od lazienki swoimi wytyskami i pisaniem mi o #!$%@? o ja czuje sie napastowany bez kitu miales racje ide zarazto zglosix XD na komendzie go zapytam moze on ci wyjasni a ty mu opowiesz skad
@Tad2003: nie rozróżniasz dobrych działań wbrew złemu systemowi, od złych działań na czyjąś szkodę? Przecież on zarabia na cudzym nieszczęściu. To właśnie ten YouTuber jest tym nazistą, a my jesteśmy tymi co chcą go powstrzymać na przyszłość. Apropos, wiesz że Amerykanie i Brytyjczycy przeć długą cześć wojny nie wiedzieli o bestialstwach Niemców? Dowiedzieli się bo Polacy DONOSILI o tych masowych mordach, torturach i eksperymentach. Taki churchil powinien ich wyśmiać i nazwać
Mireczki, dostalem informację iż ten przygłup współpracuje z marka Young Stars. Mysle ze warto wyslac tez do nich kilka maili na ten temat bo wydaje mi sie ze marka nie chce byc kojarzona z wandalami. Marka nie pozwoli sobie na psucie reputacji. Dla Dominika będzie to większa nauczka.


@Lapidarny przecież Young stars to firma Remigiusza Łupickiego, jego ojca xd https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/young-stars-to-coraz-silniejsza-marka-ktora-podbija-polski-rynek-muzyczny-na-czym-polega-jej-fenomen
@v0odo0: No przede wszystkim to jestem nieletni. Z tego co mowili na komendzie pisanie takich rzeczyjak krolowa wytrysku do kolesia co ma 16 lat to sie kwalifikuje do wyjasnienia jak bum cykcyk i teraz kazde takie cos biora ostro na warsztat bo typ co mnie przesluchiwal mowil ze od takich rzeczy zawsze oni w sieci zaczynaja i jak takiemu na chate wjada to prawie zawsze cos sie znajdzie u takiego w