Wpis z mikrobloga

@peetee: niewazne, czytałem wystarczająco dużo źródeł historycznych i rozmawiałem z wystarczającą liczbą osób starszych, żeby wykreować sobie pogląd na komunizm. Tfu!
  • Odpowiedz
@bajeron Mi się wydaje, że to poprostu przez dużą dostępność urządzeń nagrywajacych, bo przecież każdy ma telefon, którym może nagrać film lepszy niż średniej klasy kamera 20 lat temu. I jakby dzieciakom w tamtych czasach dać takie narzędzia to znalazłaby się cała masa takich samych idiotów.
  • Odpowiedz
niewazne, czytałem wystarczająco dużo źródeł historycznych i rozmawiałem z wystarczającą liczbą osób starszych, żeby wykreować sobie pogląd na komunizm.


@majkkali: nie, g---o wiesz o komuniźmie jeśli porównujesz donoszenie na jakiegoś YTowego dzbana do komunizmu. Dramat.
  • Odpowiedz
@kamil1230: jak sobie o tym pomyślę... to masz rację, chyba każdy nagrywał (jeśli mógł) głupoty które robił, dzwoniło się na losowe numery z budek telefonicznych, wieszało pijane koleżanki na płocie, wciągało zozole nosem.
Ok, masz rację XD zapominają woły jak cielakami były.
Tylko jakoś mam wrażenie że pewne granice wtedy człowiek miał. Nie pomyślałbym żeby zalać komuś po kostki łazienkę, przecież to czyjaś własność i niemałe pieniądze
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Z tego co kojarzę jego ojciec to DJ Remo, a Dominik to bananowy dzieciak, którego spełniana jest każda zachcianka, włącznie z zachcianką zostania jutuberem z czelendżami, prankami i innym syfem
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Przecież za jego kanałem stoi jego stary Remo, który pewno przed nagraniem poinformował hotel o takiej akcji i od razu zapłacił im za szkody, a wykopki jak zwykle coś się prują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tad2003: rozumiem że jeśli w kolejnej serii filmów będzie podpalał domy (np w celu zmierzenia czasu przyjazdu policji, czasu ewakuacji domowników, czasu spalenia domu, ilości ofiar) i Twój dom będzie obiektem badań to nie zgłosisz tego na policje bo nie jestes donosicielem, czyli jakby piszesz się na ochotnika
  • Odpowiedz
@Tad2003: jełopie, oni niszcza czyjas wlasnosc, ktos zawsze musi zapłacić za szkody. Twoje patolskie podejscie jest typowe wsrod najgorszych mend spolecznych, takich, które zyja cale zycie na czyis koszt i nie doceniaja czyjejs pracy.
  • Odpowiedz
@Tad2003: Rozumiem, ze 2003 oznacza rocznik w Twoim nicku, ale nie upowaznia cie to do zwolnienia z myślenia.
Zachowujesz sie jak typowy nosacz, hurrr durr donosicielstwo. Wynika to z mentalnej biedy, polecam poprzebywać trochę wśród ludzi i wyjac slome z butow.
  • Odpowiedz