Wpis z mikrobloga

@peetee: niewazne, czytałem wystarczająco dużo źródeł historycznych i rozmawiałem z wystarczającą liczbą osób starszych, żeby wykreować sobie pogląd na komunizm. Tfu!
@bajeron Mi się wydaje, że to poprostu przez dużą dostępność urządzeń nagrywajacych, bo przecież każdy ma telefon, którym może nagrać film lepszy niż średniej klasy kamera 20 lat temu. I jakby dzieciakom w tamtych czasach dać takie narzędzia to znalazłaby się cała masa takich samych idiotów.
@kamil1230: jak sobie o tym pomyślę... to masz rację, chyba każdy nagrywał (jeśli mógł) głupoty które robił, dzwoniło się na losowe numery z budek telefonicznych, wieszało pijane koleżanki na płocie, wciągało zozole nosem.
Ok, masz rację XD zapominają woły jak cielakami były.
Tylko jakoś mam wrażenie że pewne granice wtedy człowiek miał. Nie pomyślałbym żeby zalać komuś po kostki łazienkę, przecież to czyjaś własność i niemałe pieniądze
@Lapidarny: Przecież za jego kanałem stoi jego stary Remo, który pewno przed nagraniem poinformował hotel o takiej akcji i od razu zapłacił im za szkody, a wykopki jak zwykle coś się prują ¯\_(ツ)_/¯
@Lapidarny: Ale się wkurzyłam oglądając ten film. A najbardziej mnie zirytował tekst, że są w hotelu, więc spoko, mogą mieć straty. Niech sobie w domu zaleje łazienkę i pół mieszkania. Matka by szybko pogoniła gówniarza. Rozumiem heheszkować w młodym wieku na wyjazdach ze znajomymi, ale takie coś #!$%@?ć i jeszcze nagrać i chwalić się tym w internecie?
@Cebulakx: rozumiesz ze nie takie rzeczy sie robi tylko po to zeby np. lokal w tv pokazali ? Rozumiesz ze np. placi sie ludziom nawet za to, zeby sie sobie oswiadczali, sluby brali jakies akcje typu "bohaterski kelnerzapodal wode babci" albo bohaterska baba przy kasie odgonila napastnika itp. ? Zeby takie malpy jak ty to lykaly i po necie roznosily tao jak teraz to robisz.
I rozumiesz, ze gdyby tam sie
@pejczi: o #!$%@? pejcz wielkie dzieki za twoje porady zyciowe opowiem tacie o moim koledze z internetu pejczu ktory mi opowiada o zyciu i ze chce byc kiedys taki jak pejcz XD pejcz europa XD
@majkkali postkomunistyczne to jest u was łączenie każdego zgłaszania przestępstwa, wandalizmu itp. z donosicielstwem. Jesteście przejawem tak wywodzącej się z komunizmu niechęci do instytucji państwowych, do zgłaszania różnych zachowań, reagowania na odstępstwa od przyjętych społecznie norm. I to sprawia, że w Polsce szybko nie będzie dobrze, bo nawet przeminięcie starszego pokolenia tego nie zmieni jak widać, że normalne na zachodzie działania i reakcje, dbanie o swoje otoczenie i piętnowanie patologii będzie traktowane