Wpis z mikrobloga

#medicover i #luxmed we #wroclaw padły ofiarami własnej popularności. W Luxmed najblizszy termin u endokrynologa - listopad, w Medicover specjaliści (derma-, alergo-, pulmuno-, endokryno-) mają brak jakiegokolwiek terminu wizyty. Korzystam z pakietów "zakładowych" II poziomu. Czy wyższy pakiet ma więcej dostępnych okienek do zapisu? A może jedyne realne rozwiązanie na dzień dzisiejszy to chodzenie do #lekarz zupełnie prywatnie, bo inaczej nie ma szans się dostać?
  • 24
@MaksymMaksymowicz: kojarzę tych opiekunów, wiem też że da się wcisnąć w kolejkę na chama (jeśli lekarz się zgodzi). Wolałbym jednak umówić się na termin np. za tydzień/dwa/miesiąc i mieć to przyklepane. Niestety chyba za duże obłożenie na sensowne ułożenie sobie planów i grafików :(
@blisko_kebab: tak jak ktoś pisał, sprawdź czy nie masz tej opcji, że do 7 dni muszą Ci załatwić wizytę - to raz, a dwa (choć to już kosztowne rozwiązanie), mam u siebie też tak, że jeśli mam skierowanie i pójdę prywatnie to dostaję 70% kosztów z powrotem. Fakturę na siebie trzeba wziąć. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli idziesz już do jakiegoś fachowego specjalisty.
@blisko_kebab: w medicover jest coś takiego, że jak masz coś w pakiecie, ale z jakiegoś powodu (np. dana placówka nie podpisanej umowy na jakieś badanie) nie możesz skorzystać to płacisz za to prywatnie, bierzesz fakturę i na jej podstawie domagasz się zwrotu kosztów. Może w przypadku wizyty też się tak da, spytaj na infolinii, niech coś kombinują.