Wpis z mikrobloga

Takie luźne przemyślenie, ale czy #niebieskiepaski nie mógłyby traktować #rozowepaski jak ludzi? W sensie, człowiek, czemu piszesz do mnie "jak humorek" zamiast humor? Do kumpla by tak ktoś napisał? Co byście pomyśleli o kumplu, który by tak do was napisał? Bo wlasnie ja tez to myślę XD Czy którejkolwiek kobiecie się to podoba?

#tinder #badoo
  • 62
@aaa_daa: do kumpla bym napisal: czolem psi frendzlu jak zwis dzisiaj? Dostalbym w podobnym tonie odpowiedz, zostalbym ze dwa razy wyzwany, a potem rozmowa potoczyla by sie z mniejszym badz wiekszym pojazdem po sobie. Tyle ze to jest meska nic porozumienia i sposob w jaki mozna rozmawiac z kumplami.

Jak myslisz, jak wygladalaby konwersacja, gdybym poczestowal nawet dobra znajoma tym pierwszym zdaniem? - no wlasnie.
@aaa_daa:

Nie każdy jest taki sam po prostu, ty się nie oburzysz, 9 innych się oburzy - tak samo jest z tymi zdrobnieniami, tobie się nie podoba - 9 innym dziewczynom się spodoba, że się je traktuje w ten sposób. Co poradzisz, pretensje miej jak już do różowych, które oczekują traktowania jak dziecko.
to jak tym bardziej mam was traktować jak ludzi jak ze zwykłego rozpoczęcia rozmowy tworzycie grę w szachy xD


@TymRazemNieBedeBordo: jeśli masz problem z zakumaniem czegoś takiego, to podejrzewam, że nawet zasady chińczyka sprawiają ci trudność.

btw w dorosłym życiu i sytuacjach profesjonalnych mężczyźni też stosują taką kurtuazję- nikt, niezależnie od płci, nie powie ci po rozmowie kwalifikacyjnej, że byłeś #!$%@? i masz #!$%@?ć, raczej podziękuje za przyjście i poświęcony czas.