Wpis z mikrobloga

  • 51
Takie luźne przemyślenie, ale czy #niebieskiepaski nie mógłyby traktować #rozowepaski jak ludzi? W sensie, człowiek, czemu piszesz do mnie "jak humorek" zamiast humor? Do kumpla by tak ktoś napisał? Co byście pomyśleli o kumplu, który by tak do was napisał? Bo wlasnie ja tez to myślę XD Czy którejkolwiek kobiecie się to podoba?

#tinder #badoo
  • 62
  • Odpowiedz
@aaa_daa: haha te 20 % to płacenie za ciebie na randkach

byc moze jednak ma, bo mowi sie ze dziewczynki sa delikatniejsze wiec moze tez delikatniej sie do nich mowi (ja sie nie znam ale tak mi sie wydaje)
  • Odpowiedz
@aaa_daa: My was traktujemy jak ludzi. #rozowypasek też człowiek, temu nie można zaprzeczyć. Wymagacie jednak specjalnego traktowania bo, albo fochacie się, albo jesteście niezdecydowane albo robicie imbę o bzdury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aaa_daa: bo z kumplem gdy gadam i jest "Elo co tam" to on "a przerwę kręce przed Wrocławiem zaraz rozładunek, ty słuchaj jaka akcja na czwórce..." i gadka się kręci a jak do różowej pisze to "spoko a u ciebie" i jak ja mam was traktować poważnie
  • Odpowiedz
bo z kumplem gdy gadam i jest "Elo co tam" to on "a przerwę kręce przed Wrocławiem zaraz rozładunek, ty słuchaj jaka akcja na czwórce..." i gadka się kręci a jak do różowej pisze to "spoko a u ciebie" i jak ja mam was traktować poważnie


@TymRazemNieBedeBordo: ona po prostu nie ma ochoty z tobą gadać, ale jest uprzejma, więc coś tam odpisuje zdawkowo z grzeczności i liczy, że się
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pawlikowski-33 no, że miło jak mi facet jakąś kurtkę zarzuci na ramiona jak się trzęsę z zimna, albo da jakiś kwiatek raz na jakiś czas, albo w drzwiach przepuści od czasu do czasu (chociaz mój ostatni niebieski zrobił to chyba z 2 razy w ciągu 5 lat i mi to nie przeszkadzało), albo jak coś jest ciężkie to poniesie.
  • Odpowiedz