Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki kurna czemu duża cześć z różowych jest taka tępa? Nie chce tu nikogo obrażać, ale większość życia różowych kończy się na durnych serialach, kosmetykach czy innym gownie. Sam jestem w związku z różową, ponad pół roku i jeszcze do niedawna mi to nie przeszkadzało, ale teraz coraz bardziej zaczyna, nie mogę z nią porozmawiać na żaden ciekawy temat, jeżeli w grę wchodzi matma, astronomia, fizyka, jakikolwiek przedmiot który był nawet w gimnazjum od razu robi oczy i nie ma bladego pojęcia o czym mówię. Dupa cycki tatuaże kolczyki kosmetyki i inne gowno, sam przez nią przez chwile tak się zachowywałem. Imprezy czy coś odmóżdzajacego rozumiem ale jakieś zainteresowania, hobby czy chociażby jakiś instynkt poszerzania własnej wiedzy ale #!$%@? nic, co mogę jej powiedziec? Sory memory jesteś z tępa nic z tego nie będzie? I tak praktycznie każda jaka znam #!$%@? xD jakby jakaś Mirabella z normalnymi zainteresowaniami chciała popisać na gg XD to z chęcią, bo ja #!$%@? dostanę w takim towarzystwie. Ktoś kiedyś powiedział „przebywaj z ludźmi od których się czegoś nauczysz” a ja mam wrazenie ze obcuje z debilami. help, co robić?
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 25
  • Odpowiedz
jakby jakaś Mirabella z normalnymi zainteresowaniami chciała popisać na gg XD to z chęcią, bo ja #!$%@? dostanę w takim towarzystwie.


@AnonimoweMirkoWyznania: hahaha przez cały wpis obrażasz kobiety, że są tępe i bez wartościowych zainteresowań i w dodatku masz dziewczynę, więc na pewno całe stado Mirabelek rzuci się do pisania z tobą na gg XD powodzenia.

jeśli uważasz, że twoja dziewczyna jest głupia no to cóż prawdopodobnie ciągnie swój do
  • Odpowiedz
ciekawy temat, jeżeli w grę wchodzi matma, astronomia, fizyka, jakikolwiek przedmiot który był nawet w gimnazjum


@AnonimoweMirkoWyznania: ej ale wiesz że dla niektórych matma to nie jest ciekawy temat i to wcale nie znaczy że są głupi? XD nigdy tego nie zrozumiem, jest tyle interesujących rzeczy na świecie, od architektury po antropologię kultury ale nie, jaśnie oświecone mirki wierzą tylko w świętą trójcę matma fizyka infa a cała reszta to
  • Odpowiedz
WiedźmińskiWybranek:

nie mogę z nią porozmawiać na żaden ciekawy temat, jeżeli w grę wchodzi matma,

"Matma" jako ciekawy temat, ale zgniłem XD Fizyka i astronomia to może jeszcze ujdzie, można pogadać o teoriach albo nowych odkryciach czy lotach w kosmos, ale "matma"? xD Tu się spaliłeś, po prostu wypisałeś coś, co wydawało ci się "mądre" jak typowy debil xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pozwól, że zgadnę... podobały Ci się jej cycki i była miła więc się z nią związałeś, a teraz jesteś zdziwiony, bo ma inny charakter i jest zupełnie inna niż sobie to wyobraziłeś patrząc na cycki. No #!$%@? niemożliwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze jak widzę te teksty o braku hobby u kobiet to wiem, że zaraz ujawni się jakiś nerd z polibudy. Układa się to w sumie w pewną prawidłowość kolesi, którzy zarzucają dziewczynom brak zainteresowań, a jak zapytasz się co rozumieją od tym określeniem to okazuje się, że sami są w tych swoich zainteresowaniach zajebiście monotematyczni i przewidywalni.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny problem co OP, w tym kontekście, że nie mam koleżanek. Niby okazji do zawierania takich znajomości było dużo, za dzieciaka dobre liceum, potem wymagające studia techniczne, ale... świat większości tych dziewczyn ograniczał się właśnie do facetów, seriali i kosmetyków. No, czasem jeszcze podróży. Pod koniec studiów tematy poszerzyły się o śluby, wesela i dzieci (bo część już zaciążyła, a reszta planowała jak najszybciej). Dramat. Za to kolegów
  • Odpowiedz
AnonimowaStara: Napisales to co kazdy facet dobrze wie, ale o czym nie mowi w obawie przed atakiem wscieklych rozowych. Bez znaczenia czy to karyny czy szare myszki dla anonka wszystkie i tak interesuja sie tylko kosmetykami, social media i serialami. Zero ogarniania tego co sie dzieje na swiecie, myslenia o przyszlosci (w sumie po co maja o tym myslec skoro zawsze jakis cuck sie nimi zaopiekuje...) czy rozwijania jakiejs pasji o
  • Odpowiedz