Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki kurna czemu duża cześć z różowych jest taka tępa? Nie chce tu nikogo obrażać, ale większość życia różowych kończy się na durnych serialach, kosmetykach czy innym gownie. Sam jestem w związku z różową, ponad pół roku i jeszcze do niedawna mi to nie przeszkadzało, ale teraz coraz bardziej zaczyna, nie mogę z nią porozmawiać na żaden ciekawy temat, jeżeli w grę wchodzi matma, astronomia, fizyka, jakikolwiek przedmiot który był nawet w gimnazjum od razu robi oczy i nie ma bladego pojęcia o czym mówię. Dupa cycki tatuaże kolczyki kosmetyki i inne gowno, sam przez nią przez chwile tak się zachowywałem. Imprezy czy coś odmóżdzajacego rozumiem ale jakieś zainteresowania, hobby czy chociażby jakiś instynkt poszerzania własnej wiedzy ale #!$%@? nic, co mogę jej powiedziec? Sory memory jesteś z tępa nic z tego nie będzie? I tak praktycznie każda jaka znam #!$%@? xD jakby jakaś Mirabella z normalnymi zainteresowaniami chciała popisać na gg XD to z chęcią, bo ja #!$%@? dostanę w takim towarzystwie. Ktoś kiedyś powiedział „przebywaj z ludźmi od których się czegoś nauczysz” a ja mam wrazenie ze obcuje z debilami. help, co robić?
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a mnie zawsze bawią takie wpisy. Dzisiaj nie można po prostu robić tego co się lubi, trzeba mieć pasje. Ale to nie takie zwykłe pasje tylko "pasje" na pokaz. Nie możesz układać puzzli bo to nie pasją. Zbierać znaczki? Chyba cię #!$%@?ło. Teraz trzeba skakać za spadochronu, jeździć co 3 miesiące za granicę, grać na gitarze, tańczyć i #!$%@? wie co jeszcze, żeby być "ciekawym". Jak facet lubi oglądać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Stary tak właśnie jest, ja się ożeniłem z dziewczyną mega ogarniętą, najlepsza na studiach, kursy języki, kumata , zaradna ale czasami myślę że nadal jest głupia jak but. One tak mają. W sumie czasem zastanawiał się gdybym się związał z głupią karynką. #!$%@? tygodnia bym chyba nie wytrzymał. Weź taką zapytaj o sytuację geopolityczną lub gospodarkę w Polsce. Zero #!$%@? tematu, ale o torebkach z promocji to #!$%@? epos
  • Odpowiedz