Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Aperol Spritz, prawdopodobnie najlepszy włoski drink

Aperol Spritz pochodzi z Wenecji i jest bardzo łatwy w przygotowaniu, a potrzebne do niego składniki kupicie w większości polskich marketów. W znalezisku jest vlog z przygotowywania przeze mnie tego drinka na przyjęciu w liguryjskiej wiosce, w powiązanych link do przepisu w wersji pisanej.

Mam nadzieję, że przepis Aperol Spritz przypadnie wam do gustu. Jak wrócę do polski (około listopada) to ogarnę trochę więcej przepisów na włoskie drinki i koktajle :) Za jakiś czas możecie spodziewać się również przepisów na niektóre z rzeczy pokazane we vlogu z tego dnia :)

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy
PPS Zapraszam również na mój tag podróżniczy #roadtripbus
MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na Aperol Sp...

źródło: comment_Wxv2fBJwaYeW8B92eX8JqHp2fBvVPNyG.jpg

Pobierz
  • 100