Wpis z mikrobloga

#bitcoin #bankmillenium #millenet #millenium
#kryptowaluty

BANK MILLENIUM BLOKUJE WPŁATY NA KONTO BANKOWE BITMARKET24.PL zablokowano mi możliwość zweryfikowania się tj wpłaty kwoty 1 zł.

Właśnie spotkała mnie nie miła niespodzianka. Chciałem wykonać wpłatę na konto Bitmarket24 Wołam @bitmarket24pl wpłaty chciałem wykonać na konto bankowe: 04 1940 1076 3191 1829 0001 0000 z Konta Bankowego Millenium i okazało się że widnieje komunika: BŁĘDNE DANE PRZELEWU SKONTAKTUJ się z INFOLINIĄ.

Skontaktowałem się z INFOLINIĄ Pani kazała zaczekać, przedyktowałem numer konta, Pani z kimś się skonsultowała po 2 minutach w słuchawce słyszę. Przykro nam ale przelew na to konto nie może być zrealizowany.

Zapytałem: Dlaczego?

Pani z Millenium Bank stwierdziła: Przykro nam ale procedury banku zabraniają zakupu kryptowalut przy pomocy naszego konta bankowego. Dodam tylko że moim celem była weryfikacja za pomocą przelewu i wpłaty kwoty 1 zł na konto Bitmarket24

Co Wy na to?
Nie jestem firmą. Jestem osobą prywatną. Poczułem się tak jak bym dostał kapciem w PYSK. moim zdaniem to jest terroryzm bankowy. Czy od czegoś takiego można złożyć sprzeciw i wnosić o odszkodowanie na drodze sądowej?
  • 17
@Amelcio: zamykanie zostało otwarte ( ͡ ͜ʖ ͡)
to są właśnie banki, dbają o Twoje bezpieczeństwo, kasa niby Twoja ale niekoniecznie możesz nią dysponować jak się Tobie podoba, im więcej takich akcji tym więcej ludzi będzie szło w krypto
Banki coraz mocniej walczą z krypto. Nie możesz zdecydować, na co wydać swoją kasę, bo bank zabroni, ale miazga. Gdyby krypto było nielegalne, to można to jakoś wytłumaczyć, ale tutaj jest legalnie działąjąca firma i osoba prywatna niemogąca dysponować swoimi pieniędzmi i nie ma powodu, aby komuś coś blokować. Tak właśnie załatwili Bitmaszynę. Najpierw mbank zablokował im konto, a potem drugi bank (zdaje się ING) zrobił to samo. Nie wiem czy są