Aktywne Wpisy

nO-C34 +107
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
Pobierz
pieknylowca +69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#praca #wakacje
Nie zatrudniaj nikogo, p------ą Cię do pip. Po prostu zrzuć to na podwykonawcę jakiegoś. Dla nich to 20 minut dziennie, a Ty masz spokój.
Swoją drogą tak się właśnie kończy podnoszenie płacy minimalnej w nieskończoność.
Nie opłaca się teraz brać „do pomocy”, bo zapłacisz 300zl za dniówkę a tylko ci wszystko s-------i i jeszcze będzie stał wpatrzony w telefon
@Bestia_z_Jellystone to może pora zacząć płacić więcej pracownikom w spożywczym?
@Chosen_Fox: Proporcjonalnie 25zł teraz jest więcej warte niż 6zł OPa w 2010.
To może pora zacząć płacić 17zeta za bochenek chleba?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że powinieneś dać max 10 zł/h, żeby się gówniarzowi w dupie nie poprzewracało.
15-latek z natury nie ma doświadczenia i wymaga poświęcenia mu czasu na naukę prostych czynności. Trudno oczekiwać, że jego praca przy "kompletnych pierdołach" będzie miała dla zlecającego taką samą