W powiatowej umieralni w Tarnowskich Górach ludzie regularnie wypadają z okien

Pacjenci szpitala w Tarnowskich Górach regularnie wypadają z okien. Jak zwykle odpowiedzialnych brak.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 65
- Odpowiedz

Pacjenci szpitala w Tarnowskich Górach regularnie wypadają z okien. Jak zwykle odpowiedzialnych brak.
Komentarze (65)
najlepsze
W państwie z dykty odpowiedzialny może być tylko Areczek. Więc jak znajdą jakiegoś konserwatora albo innego serwisanta, który coś nie dopatrzył to odpowie. Absolutnie nie odpowie kierownictwo. Krętacze prawniczy już zadbają, by nikomu z siostrzanej sitwy nie stała się krzywda.
Ty odpowiesz za przekroczenie prędkości o 10km/h. Nie odpowie nikt zarządzający jednostką publiczną... chyba, że z PiS. To wtedy tak.
Chyba, że celowo wypadają, ale to już inna historia.
Określenie umieralnia jest krzwdzàxe bo to zwykle szpitale które przyjmują ludzi których nikt nie chce
@Anomalocaracid: szpitale przyjmują ludzi nie potrzebujących pomocy medycznej?
@kebe: przecież op napisał że "regularnie wypadają z okien".
nie rozkminiaj, tylko wykopuj! czego nie rozumiesz??!
xD
źródło: image
PobierzOd tego są oddziały psychiatryczne a jak na nich pacjent nie może dostsć opieki to