Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko zostało wyrzucone
Duplikat: https://wykop.pl/link/7928127/trzeci-smiertelny-upadek-z-okna-w-tym-samym-szpitalu-89-latka-wypadla-z-okna

431

W powiatowej umieralni w Tarnowskich Górach ludzie regularnie wypadają z okien

W powiatowej umieralni w Tarnowskich Górach ludzie regularnie wypadają z okien

Pacjenci szpitala w Tarnowskich Górach regularnie wypadają z okien. Jak zwykle odpowiedzialnych brak.

dolina_korupcji
dolina_korupcji
dolina_korupcji
z
tarnogorski.info
dodany: 18.04.2026, 13:52:48
  • #
    tarnowskiegory
  • #
    slask
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    afera
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (65)

najlepsze

Pluto2022
Pluto2022
Pluto2022
18.04.2026, 20:56:02 via Wykop
  • 107
Okno życia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ENDRIU444
ENDRIU444
ENDRIU444
19.04.2026, 08:02:14 via Wykop
  • 22
@Pluto2022: Chyba wiecznego życia.
  • Odpowiedz
Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
19.04.2026, 11:16:00 via Wykop
  • 4
@Pluto2022: okno wyjścia. Do szybkiej ewakuacji z życia
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
19.04.2026, 07:05:39 via Wykop
  • 50
Jak zwykle odpowiedzialnych brak.


W państwie z dykty odpowiedzialny może być tylko Areczek. Więc jak znajdą jakiegoś konserwatora albo innego serwisanta, który coś nie dopatrzył to odpowie. Absolutnie nie odpowie kierownictwo. Krętacze prawniczy już zadbają, by nikomu z siostrzanej sitwy nie stała się krzywda.

Ty odpowiesz za przekroczenie prędkości o 10km/h. Nie odpowie nikt zarządzający jednostką publiczną... chyba, że z PiS. To wtedy tak.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
19.04.2026, 07:09:15 via Wykop
  • 7
@MiKeyCo: wyczują a-----l od konserwatora.
  • Odpowiedz
mysweetwillowdream
mysweetwillowdream
mysweetwillowdream
19.04.2026, 13:18:08 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: Jak ktoś chce się zabić, to się zabije. Jak tam jest pewnie kilkadziesiąt pacjentów na oddziale i nad każdym ma ktoś ślęczeć i pilnować aby przypadkiem nie zrobił coś głupiego?

Chyba, że celowo wypadają, ale to już inna historia.
  • Odpowiedz
Anomalocaracid
Anomalocaracid
18.04.2026, 21:43:58 via Wykop
  • 36
Uwielbiam określenie „unieralnie” te wszystkie super ekstra dpsy i zozy mają super warunki dopóki coś sie nie spieprzy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
19.04.2026, 09:13:00 via Wykop
  • 7
@SynMichaua: Zol to dps z zapleczem medycznym.
Określenie umieralnia jest krzwdzàxe bo to zwykle szpitale które przyjmują ludzi których nikt nie chce
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
19.04.2026, 14:34:33 via Wykop
  • 0
zwykle szpitale które przyjmują ludzi których nikt nie chce


@Anomalocaracid: szpitale przyjmują ludzi nie potrzebujących pomocy medycznej?
  • Odpowiedz
synoid
synoid
19.04.2026, 07:05:22 via Wykop
  • 21
Wschodnioeuropejska eutanazja.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

duze-pe
duze-pe
duze-pe
19.04.2026, 07:59:05 via Wykop
  • 11
@synoid: masz pracować robaku do śmierci, a jak uda się jakoś dożyć emerytury to jesteś niepotrzebnym obciążeniem dla wszystkich. Twój czas minął i w jakiejś umieralni przy ulicy cmentarnej robisz numer magika. I to byłoby na tyle. Sm
  • Odpowiedz
synoid
synoid
19.04.2026, 10:20:56 via Wykop
  • 0
@duze-pe: Na NFZ przewidziano tylko okno, ale przynajmniej z ułatwieniami dostępu.
  • Odpowiedz
kebe
kebe
kebe
19.04.2026, 08:07:05 via Wykop
  • 17
3 przypadki od 2022 z czego dwa w tym roku... cala seria.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dos_badass
dos_badass
19.04.2026, 08:33:40 via Wykop
  • 10
3 przypadki od 2022 z czego dwa w tym roku... cala seria.


@kebe: przecież op napisał że "regularnie wypadają z okien".
nie rozkminiaj, tylko wykopuj! czego nie rozumiesz??!
xD
  • Odpowiedz
EmoKasjer
EmoKasjer
19.04.2026, 16:03:09 via Wykop
  • 0
@kebe: Cii nie psuj narracji
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo
19.04.2026, 06:39:31 via Wykop
  • 11
Wystarczyłoby zamontować zamiast klamek konieczność otwierania kluczem.
PanZuo - Wystarczyłoby zamontować zamiast klamek konieczność otwierania kluczem.

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
19.04.2026, 08:18:41 via Wykop
  • 1
@razooor: na pewno stara baba po 80tce to wyłamie.
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
19.04.2026, 09:19:00 via Wykop
  • 4
@homer0278: może po prostu blokować okna żeby się nie dało je otworzyć na oścież, zdziwiony jestem że tak tam się da.
  • Odpowiedz
Aleale2
Aleale2
Aleale2
19.04.2026, 08:16:00 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bialy100k
bialy100k
19.04.2026, 14:28:02 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
19.04.2026, 21:56:55 via Wykop
  • 0
@nhy67ujm: Szwagierka tak ma. Zdaje się, że za dobra była dla dzieciaków. Jak były już dorosłe - to zaczęła przez nie płakać - właśnie z powodu relacji.
  • Odpowiedz
GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
19.04.2026, 08:09:48 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
19.04.2026, 08:17:05 via Wykop
  • 2
@GeraltRedhammer: to uważasz że lekarze nie mają pojęcia o chorobach psychicznych pacjentów?
  • Odpowiedz
GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
19.04.2026, 08:27:05 via Wykop
  • 3
@Aleale2: Uważam, że większość ludzi szybciej dochodzi do zdrowia w miejscu gdzie nie ma ograniczeń, można otworzyć, okno, jest siłownia i jest wolność. Jak wszystkiego zakażemy przez potencjalnych samobójców, to dłużej będziemy leczyć wszystko inne, ibniżymy nastrój pacjentom i zwiększymy ilosy depresji wśród pacjentów.

to uważasz że lekarze nie mają pojęcia o chorobach psychicznych pacjentów?


Od tego są oddziały psychiatryczne a jak na nich pacjent nie może dostsć opieki to
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
19.04.2026, 10:46:45 via Wykop
  • 2
Może podwyżki dla lekarzy coś pomogą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nick7C5
Nick7C5
19.04.2026, 10:02:03 via Wykop
  • 2
Copilot, czy szpital w Tarnowskich Górach to dobre miejsce na wypad? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3703
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3197
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3104
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3007
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
1614
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #slask
  • #katowice
  • #gliwice
  • #bytom
  • #zabrze
  • #kolej
  • #piekaryslaskie
  • #radzionkow
  • #ciekawostki
  • #rudaslaska
  • #czestochowa
  • #chorzow
  • #natura
  • #pytanie
  • #siewierz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia