Wpis z mikrobloga

@krzych0: dokladnie tak. Jezdzilem na jezdzie testowej i wszystko gralo. Dzisiaj zrobilem jakies 200 km na trasie i zaczelo sie jak zaczalem czesciej sie zatrzymywac.Musze podskoczyc do nich jutro do salonu. Nie wydaje mi sie zebym cos przestawil w ustawieniach ale dziwna sprawa.
@lugal: czyżby Pan po McK/BCGu? :D tym dziwniej bo znam tam samych skromnych chłopaków, ale wielu nie znam... no w każdym razie - Bezos był bilionerem i dalej śmigał Honda. I to w ogóle jest nagminne w Polsce, ze przedsiębiorcy odniosą sukces i #!$%@? biznes. Może dlatego ze i tak są otoczeni bieda wiec nie ma sensu się silic, jak się jest 1000x sąsiad to co zmieni 10000x. Nie wiem. Ale
@tandaradei1: dzieki za opinie. Szanuje :) Serdecznie pozdrawiam . Ps. Mobilizuje sasiadow zeby zarobili na drozsze fury w koncu ta to mocno srednia klasa :)
Ps.2 pamietam ze Jobs mowil przed smiercia ze mogl lepiej wykorzytac to co mial na nie bez konca podazac za kolejnym wyzwaniem :)
przecież volvo to zajebiste auta :D.


@PiersiowkaPelnaZiol: kiedyś były zajebiste, kiedyś... I to nie jest tylko moja opinia, potwierdza to mechanik który naprawy volvo uczył sie w Szwecji lata temu i od okolo 25 lat naprawia głównie volvo w Polsce.
@tandaradei1 2 banki na koncie zeby kupic xc60?
Obstawiam, że nie wiesz o czym mówisz.
Jak masz firmę i spore dochody to samochod jest bardzo dobrym kosztem czy to w formie amortyzacji czy też raty leasingowej.
Doswiadczony konsultant wystawia spokojnie faktury na 30k netto miesiecznie i co ma 6 lat odkladac 2 banki na konto zeby sobie kupic XC60? Jak moze zrobic wplaty wplasnej 20-30% i placic miesiecznie 1/10 swoich dochodow. A