Wpis z mikrobloga

#!$%@?, to nie jest zdrowe. Po pierwsze zakładam ze jak kupujesz furę za ćwierć banki z góry i zegarek za 15k to na koncie masz ze 2 bańki plus odpowiednio wysokie dochody. Jeżeli nie to jesteś idiotą który jest bogaty przez chwile. Po drugie jeżeli nie jesteś idiota to dalej coś nie gra bo nie znam żadnej zamożnej osoby która by się w tak żenujący, ostentacyjny sposób prosiła o atencję. Znam złodziei,
@lugal: długo się wahałem ale poszedłem jednak w insceiption. Gratuluje i dobrze radzę przełączyć intelisafe w najniższy tryb. Mi auto potrafiło się zatrzymywać / hamować / zjeżdżać w sytuacjach gdzie nie było żadnego ryzyka. W aso mówili ze będzie jakiś update bo wiedza ze system jest zbyt czuły.
@tandaradei1: kurcze powiedz mi a na co mam odkladac kase ? Jak bede stary nir bedzie to juz tak cieszylo. Mam gdzie mieszkac na czarna godzine odlozylem biznes jakos sie kreci na wakacje od czasu di czasu tez , rodzina nie biieduje wiec pomyslalem ze troche radosci trzeba miec z zycia :) Dlugo sie zastanawialem.nad samocjodem bo jak wiemy traci na wartosci od groma kasy trzeba placic na ubezpieczenia itp. ale