Wpis z mikrobloga

@lugal: Dobra Panie, kij z tym, co zakupiles, bo to tylko papierek lakmusowy odpowiedniego kalibru sukcesu. Nie interesuje mnie ile masz, tylko jakie dziala zaprzagles, zeby Ci sie w zyciu udalo. Lubie takie historie, bo znajduje w nich zawsze cos dla siebie. Wiec dawaj smialo.
@quisquis ale takiej raty nie bedziesz mial przy aucie skonfigurowanym na 280k. No i to jest najem dlugoterminowy, a OP pisal ze kupil, wiec zalozylem konfiguracje leasingu z wykupem. Sam mam 2 leasingi obecnie wiec jestem w miare na biezaco z ofertami bo bralem Stingera V6 :).
@borjaki: po pierwsze gratuluję Stingera ;)
Po drugie jakoś z natury jestem nieufny i założyłem że OP może łżeć jak pies pisząc o tym że go kupił i że jest skonfigurowany na 280k (ze zdjęć nie widzę niczego co by to sugerowało). Chciałem więc pokazać jak niewielkim kosztem można mieć takie auto i potem chwalić się na mieście że "kupiłem auto za 280k".
@quisquis: no ale co mam Ci podeslac dokumenty umowy? Wersja taka jak juz wyzej wrzucilem do tego w pakiecie R design. Mam ostatnio spore dochody w firmie wiec wrzucam w koszty plus vat i inne sprawy. Samochod teoretycznie w mojej branzy moglem wziac na 100 jako sluzbowy wiec caly vat leci. Srwdnia cena tego modelu bez opcji R ksztaltuje sie na poziomie 239K. Jesli kupowales kiedy samochod b3dziesz wiedzial ze wrzucisz
@lugal: Nie mowie ze klamiesz. Mowie tylko ze XC60 (jasne ze z bieda wyposazeniem za to w R-Design) to zaden luksus bo mozna go miec w cenie 1300 PLN netto miesiecznie (do sprawdzenia na facebooku - profil Ride4Less).

Nie bardzo rozumiem co ma udowadniac ten link ale moze tez nie bardzo potrzebuje tego zrozumiec.

Niezaleznie od wszystkiego, gratuluje przyjemnego autka. Ja sam wczoraj zamowilem X4 za takie same pieniadze i tak
@lugal: chetnie dam znac jak tylko odbiore pod koniec wrzesnia.

Silnik - bieda 20d (190 KM) choć z napedem xdrive i w wersji M sport.
To bedzie moje pierwsze BMW i tez to Żona była silną promotorką tej opcji ;)