Wpis z mikrobloga

Hej mircy. Prosze was o opinie - zarowno rozowe, jak i niebieskich.

Ide na wesele do mojego kumpla i targają mną klasyczne rozterki. Zastanawiam sie ile mam wrzucic do koperty XD

Talerzyk wychodzi jakies 200 zeta, wiec teoretycznie dalbym 400-500 (gdyz ide z partnerką ). Natomiast dochodzi tutaj kwestia naszej relacji - w sensie mojej i kumpla XD - i innych rzeczy... t.j. kupowania z mojej kieszeni przez ostatnie dobrych kilka lat browarow, kebsow, browarow i browarow "za ktore ci potem oddam", ściepy na bilety/benzyne i o ile mnie pamiec nie myli nawet jakiegos drobnego pozyczania hajsu - tu 5zeta, tam dyszka, tam kolejna dyszka. Oczywiście zawsze sie upominalem o swoje, ale po kilku probach wyezgzekwowania "dlugu" xD zazwyczaj odpuszczalem bo stwierdzalem, ze nasza przyjazn (oczywiscie w zyciu nie nazwalbym naszej relacji przyjaznia, ale tak na potrzeby pisania postu ladnie pasuje XD ) jest wiecej warta niz te kilkadziesiat cebulionow. Chociaz po tylu latach nie zdziwilbym sie, jakby to bylo po przeliczeniu kilkaset cbln XD

Ja z kasa problemow nigdy nie mialem, teraz tez nie mam, bo mam w miare przyzwoita robote. Napewno jestem w lepszej sytuacji finansowej od niego. Kumpel wlasciwie tez pochodzi z dobrej rodziny, a kasy nie mial chyba tylko dlatego, ze byl leniwą #!$%@?ą XD Nie jestem tez jakims wielkim sknerą (no moze troche xd ) Chociaż nie ukrywam, ze pozyczanie hajsu, jego oddawanie, czy dotrzymywanie slowa zawsze uwazalem - i nadal uwazam - za punkt honoru.

Nie chodzi o to, ze nie moge sobie pozwolic na to, zeby wrzucic do koperty tyle ile chce. Bo moglbym mu wrzucic nawet tysiaka. Sek w tym, ze nie chce XD Nie ukrywam, ze zawsze #!$%@? mnie u niego to nieoddawanie hajsu, a momentami czulem sie nawet lekko wykorzystywany XD Nie chce byc #!$%@? (takim jak on xd ) i dawac mu pustej koperty. Chociaz teoretycznie uwazam, ze mam do tego pelne prawo XD Chce mu cos tam wrzucic, ale nie tyle ile bym dal normalnie - bo wydaje mi sie ze stracilbym czesc szacunku do samego siebie. Czy jak wrzuce mu tam 300zeta to bede niedobrym kolegą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co o tym myslicie?

#wesele #slub #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 8