Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Level 30 stuknął jak z bicza strzelił.
Jasny gwint jak ten czas leci. Człowiek dopiero był w gimbazie a tu nagle taka starość... A niech go szlag.

Jeszcze niedawno w #studbaza browarek o 13:00 nie był niczym dziwnym. Wcześniej w gimbazie luzik bluzik #!$%@?ć biedę stresy były ale w porównaniu z dzisiejszymi to mały pikuś. Dzisiaj kładę się o 2am i już przeżywam stresy dnia następnego w #pracbaza a co gorsze w #zycie
#!$%@?łem swój przydział beztroskiego życia za dawnych lat, imprez do 6 rano a nawet 12 rano i kilkudniowych, z alko i bez alko a teraz to już równia pochyła, nikt czasu nie ma.
Ludzie kurde opamiętajta się, ciśnienie level pińcet, żeń się, pracę miej, dzieci rób, dom buduj, kredyt bier, #!$%@?. Wypłata dobra bo #programista15k a od 5 lat nawet wyżej ale #!$%@? z tego jak tak czy inaczej główny rdzeń mojego życia to czekanie na weekend a w tygodniu to najwyżej można do sklepu skoczyć albo na krótki wypad w miasto lub za miasto. Nie ogarniam jak ludzie z wypłatą 2-4k wiążą koniec z końcem. Piniądz zarobiony leci przez palce, w weekend jedynie coś można porobić ale weekendów masz w roku około 52 więc nie za wiele. Jeden zleci na leczenia kaca, w jeden jest biedna pogoda, w inny musisz cośtam a w kolejny stwierdzasz że ci się nie chce i relax przed tv i nagle gurwa grudzień a niech go szlag jasny trafi.

Coś mi się wydaje że pojutrze się obudzę mając 60 lat. Chyba wyjadę w bieszczady ale co rodzina na to, co dziewczyna, co ojciec, co korpo i sosajeti.

Nawet na wykopie relaksu nie ma bo w gorących ciągle plują się ze sobą gimbo-kato-ateiści albo pro-anty-po-pis a jak jeszcze dasz na czarnoliste patusów i idiotów stulejarzy to już gorące są puste. Wydaje mi się że tym zdaniem zdenerwowałem z 90% czytających i pozbawiłem się plusów ale cóż to :)

Słuchajcie gnoje, czas #!$%@? i nic z tym nie zrobicie.

I żeby nie było staram się aktywnie spożytkować dni dane mi na tej ziemi tak jak powinien każdy i daleko mi do typków co by w wieku lat 30 najchętniej kładli się do trumny bo rzekomo w tym kraju nie da się żyć. Takie życie, rozegraj karty które dostałeś najlepiej jak możesz. Oczywiście szacunek dla ludzi którym zależy. Z fartem.

#oswiadczenie #przegryw #gownowpis #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Level 30 stuknął jak z bicza strzel...
źródło: comment_oMEsmHF5XLg67i1Y0TJMIXtSc07kV1Ok.jpg
  • 40
@LordKitaK_UL: 1 i 2 zmień pracę xD
Mam 3 lata doświadczenia. Z moich doświadczeń wynika, że do póki nie #!$%@? się w bycie kierownikiem projektu to spokojnie możesz pracować krócej/zdalnie, ale może po prostu jakoś lepiej trafiałem ¯\_(ツ)_/¯
CharyzmatycznaFranca: Kto rzekomo zarabiający spore pieniądze chwali się Tissotem... Nie powiem, że to szmelc, dobre zegarki, ale chwalić też nie ma się czym. W zasięgu ludzi zarabiających nawet poniżej średniej krajowej, niezbyt ekskluzywne, dostępne w każdej galerii handlowej. I subiektywnie już powiem, że dla mnie brzydkie, z paskudnym logo.

Zaakceptował: kptant}
@bartowsky: często zdarza się, że nawet nie będąć kierownikiem wpadają nowe obowiązki. Chociażby ze względu na staż w projekcie, ekspercką wiedzę w danej dziedzinie. Ludzie naturalnie zaczynają Cię podpytywać o rożne rzeczy. Olejesz ich?
@bartowsky: moja odpowiedź nawiązywała bezpośrednio do poprzedniego pytania o bycie kierownikiem. Dalsze przepychanki słowne nie mają sensu. Poziom merytoryczny powolnie dobija do poziomu " xD ". W sumie to Cie blokuje bo głupoty gadasz.