Wpis z mikrobloga

@buk0wski: Niee, Plum Web Solutions. Warto sobie zerknąć na opinie na gowork.pl ale szukaj Plum Web Solutions Toruń, bo swojego czasu #!$%@?ło takie szambo, że CEO zapłacił goworkowi za zmianę profilu i wywalenie starych komci.

Jedyny plus tej roboty z perspektywy czasu to fajne i duże projekty do portfolio oraz niesamowity zespół z którymi nawet po kilku latach umawiam się na okazjonalne piwo.
@Vladimir_Kotkov: a nawet nie słyszałem. Ale byłem na paru rozmowach w warszawskim świecie reklamy, które może nie były tak #!$%@? jak opisałeś, za to trwały po 3-4 h. Dla mnie bez problemu, bo raz, że jestem gadułą, a dwa – mam sporo do powiedzenia o branży bo mam to przemyślane.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: nie, nie to samo :P kiedyś do nich składałam papiery. Raz na zwykłego pickera, to musiałam wypełnić 30minutową ankietę psychologiczną wypełnić, wa raz na program menedzerski czyli uczestnictwo w pracach każdego z czterech działów jako jr menager. Pamiętam, że było wiele etapów ale zrezygnowałam bo przeraziła mnie dlugosc rekrutacji :P