Wpis z mikrobloga

Typowy anonek, może i nawet przegryw student, który wmawia mi że studia gówno dają, ale on sam ciśnie na studiach i k#rwa tutaj mamy hipokryzje. Wiele razy dostaje wpisy, że wykształcenie wyższe nic nie znaczy, to w takim razie po ch#j studiujecie?
Niby wykształcenie nie ma znaczenia, ale i tak taki przegryw, idiota #!$%@? na studia i robi wszystko, żeby mieć papier.

PS. Wpis nie jest kierowany do wszystkich, a bardziej do tych przegrywów, albo kolejnych idiotów którzy tak do mnie piszą.

#przegryw #tfwnogf #studbaza #przemyslenia
  • 10
@Piasqun: dlaczego studia miałyby gówno dawać? Sam skończyłem studia i mam dość negatywną opinię na temat swojego kierunku/uczelni, ale nie powiedziałbym że nic mi w życiu nie dały. Zdobyłem trochę wiedzy (zdecydowanie mniej niż powinienem, ale jednak), nawiązałem znajomości, rozwinąłem umiejętności interpersonalne. Studia nie gwarantują zdobycia dobrej pracy, ale relatywnie niewiele młodych osób ma fajną pracę i fajne życie nie mając studiów. Ludzie bez studiów są często wyjątkowymi przegrywami.
@SewerynKononowicz: to może obracamy się w innych środowiskach. U mnie bez studiów to głównie imprezy i picie co weekend, narzekanie na Janusza, który mało płaci i pełen wachlarz kredytów. Osoby po studiach natomiast bardziej myślące o rozwoju zawodowym, nauce języków, więcej ambicji i planów życiowych.