Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: a i jak jest male i se lezy i nie placze zostaw. Niech se leży. To trudne przy pierwszym wiem. Jak ma rok musi sie czasem walnac w głowę czy przewrócić. Goraczka do 38. 5 nie panikowac. Czopki z paracetamolem lepsze niz syropki. I sie nie udlawi. Dobry termometr laserowy polecam kupic. Te tansze douszne #!$%@? dzialaja czy te elektroniczne pod pache. Inhalator tez warto kupic.
  • Odpowiedz
@savanna: gratki :) ja 25 tydzień. Po roku starań stwierdziliśmy, ze robimy przerwe i zmieniam prace. W czwartek złożyłam wypowiedzenia, a w piątek dowiedziałam się, ze jestem w ciąży ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@savanna:

> cicho bądź, od soboty zrobiłam już 10 różnych testów, bo nie mogłam uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tylko uwazaj i lepiej juz nie rob wiecej testow chyba ze sie chcesz przerazic - po okolo miesiacu, jak poziom hormonow rosnie to testy zaczynaja sie robic coraz bledsze az w koncu pojawia sie tylko jedna kreska. nie pamietam kiedy dokladnie to sie dzieje ani jak sie to
  • Odpowiedz
@savanna: ale wiesz, ze do 12 tygodnia 50% pierwszych ciazy jest poroniona? Oczywiscie zycze jak najlepiej ale przerabialem temat dlatego tylko uprzedzam bo poronienie moze #!$%@? kobiecie psyche...
  • Odpowiedz
@savanna: gratki! :)
Tylko nie daj sobie wmówić przez otoczenie, że poród nie boli - boli jak cholera ale faktycznie szybko się zapomina i efekt końcowy jest ekstra :)
  • Odpowiedz
@pirus: to by pasowało, bo męża poznałam na Badoo xd
@nimithril: taka odważna jestem, że chcę naturalnie i bez znieczulenia, co najwyżej gaz, ale bez mocniejszych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiedziałam to już dawno temu, póki co się trzymam tej decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@savanna: też tak mówiłam ale potem się okazało, że rodziłam 22h z tego na końcu 3h partych i na jednak cc przez brak postępu porodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy się na nic nie nastawiaj :D
  • Odpowiedz