Wpis z mikrobloga

Mialem już dawno temu dodać wpis ale jak pewnie wielu się domyśla, nie mam o czym. Posiedzenie niejawne które miało być przeprowadzone tydzień po ostatniej rozprawie zostało odroczone na nieokreślony termin. Niedawno pytałem adwokata, czy coś wiadomo ale cisza w sądzie jak makiem zasiał. Sędzia uznał, że to trzeba usiąść na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sluzebnoscwolfika
  • 18
  • Odpowiedz
Drugi sąsiad wciąż mu daje przejazd?


@Polinik: a czy to w zasadzie nie powinno rozwiązać problemu? Tj. służebność po "drodze" którą udostępnia sąsiad bo jak widać wcale mu to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Polinik: przez ostatnie dwa miesiące nie widziałem którędy przechodził. Pewnie czasem korzysta z działki sąsiada a czasem przechodzi przez inne działki od drugiej strony. Osobiście nie widziałem ani jego ani jego auta.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: Swoją drogą to jest #!$%@? dramat -- już prawie 3 lata minęły a temat prawie nic się w tym rypanym sądzie nie ruszył.
I przypominam, że obiecałeś film z drona. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Polinik: nagrałem kilka ujęć ale karta pamięci jakaś uszkodzona była i prawie wszystkie pliki uszkodzone. Musiałem oddać drona ale po powrocie z urlopu polatam jeszcze raz. Pamiętam
  • Odpowiedz
Najwyraźniej wolne sądy to cena za manie wolnych sądów i demokracji. ¯_(ツ)_/¯


@Polinik: nie wiem do czego pijesz ale głównym powodem takiego stanu rzeczy są #!$%@? przepisy uchwalone przez ustawodawcę czyli sejm i senat.
  • Odpowiedz
są #!$%@? przepisy uchwalone przez ustawodawcę czyli sejm i senat.

@Morf: Te przepisy z pewnością powodują że rozprawy w mojej banalnej sprawie "o miedzę" odbywały się co kilka miesięcy,sędzia w oczywistej sprawie popartej zeznaniami świadków i policji powoływał jeszcze rzeczoznawcę a gdy rzeczoznawca wskazał tą oczywistą przyczynę nadal nie potrafił rozstrzygnąć sporu .
To jest do zaorania.
  • Odpowiedz