Wpis z mikrobloga

trzeba to powiedzieć głośno kochane #rozowepaski. nie ma już prawdziwych męskich facetów, którzy są szerocy w barach, mają styl, zarost, owłosienie na klacie i męski głos. taki Hugh Jackman na przykład. a jak ma być łysy to niech chociaż wygląda jak Jason Statham albo Thierry Henry, a nie jak Rudi Schuberth czy gość z Kombi.

teraz to faceci są bardziej kobiecy niż kobiety - jakieś rurki ciaśniejsze od moich spodni, włosy na gumie, pachną jak dziewczyny (a nie piżmem), ważą mniej niż one albo wręcz przeciwnie - 10 razy więcej, a do tego dodajmy jeszcze dziewiczy zarost i to, że są węższi w pasie niż laski albo odwrotnie - mają w pasie tyle ile one wzrostu i w dodatku są niżsi od nich. taki 170 cm to nawet nie jest w stanie osłonić kobiety, chyba tylko jakąś gimnazjalistkę. prawdziwy mężczyzna to zasłania słońce i rzuca cień.

nic dziwnego, że 20% mężczyzn rucha 80% kobiet.

#niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasnydeszcz: fobia spoleczna, leczona w wieku 14 lat, teraz w wieku 18 nawrot, jakam sie przez to gowno, boje sie isc na silownie, zaczalem znowu tyc, poce sie jak szczur z nerwow, mam c-----y charakter, jestem nudnym czlowiekiem, nie potrafie prowadzic small talku, nie mam jakeis szczegolnej pasji, ktora by mogla byc ciekawa dla drugiej osoby, mam wrazenie ze kobiety takich ludzi wyczuwaja na kilometr i nawet jezeli jest sie
  • Odpowiedz
Brak ruchu w dzieciństwie?

To musi być coś oczywistego? Łagodny chów bez stresów? Zniewieścienie przez wychowanie tylko przez matki?


@DulGukat: nigdy praktycznie nie mialem ruchu w dziecinstwie, oprocz treningow pilki noznej to caly czas komputer, wychowalem sie tylko z matka, mam twarz, ze patrzac w lustro sam sie zastanawiam ile lat w pierdlu przesiedzialem, wiec to odpada xD
@bedzieszztegoznana: @nama: co kobiety widza w owlosionych klatkach?
  • Odpowiedz
fobia spoleczna, leczona w wieku 14 lat, teraz w wieku 18 nawrot, jakam sie przez to gowno, boje sie isc na silownie, zaczalem znowu tyc, poce sie jak szczur z nerwow, mam c-----y charakter, jestem nudnym czlowiekiem, nie potrafie prowadzic small talku, nie mam jakeis szczegolnej pasji, ktora by mogla byc ciekawa dla drugiej osoby, mam wrazenie ze kobiety takich ludzi wyczuwaja na kilometr i nawet jezeli jest sie tym ultra big
  • Odpowiedz
@bedzieszztegoznana: yup, dokladnie o to w tym wszystkim chodzi, charakterem mozna nadrobic wszystkie braki w wygladzie jak i wszystko s--------c.. chociaz i tak ci z tagow #przegryw beda dalej uwazac, ze nie kobiety sie nimi nie interesuja bo "nie maja koscistej, szerokiej szczeki" xD
  • Odpowiedz
@Szimu też uwielbiam szerokie szczęki itd, byłam kiedyś z chłopakiem który miał bardzo wąską w dodatku krzywy nos itd, włosów na klacie też niewiele ale do dzisiaj na jego wspomnienie miękną mi nogi, bo miał taka charyzmę!
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: obojętnie, byle nie prostokątne druciane. Każdy facet w takich okularach wygląda jak brudny informatyk, który z kanapką z serem w ręku przychodzi łaskawie obejrzeć, co się s---------o :) Takich typów od razu można rozpoznać. Co może być gorszego (z punktu widzenia atrakcyjności) od gościa, który swój wygląd traktuje użytkowo?
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: ja pisałem o informatykach, nie o programistach. Poza tym w korpo to też inaczej działa. Plastikowe jak dla mnie o niebo lepsze, chociaż teraz akurat bo nie jest to szczyt stylu.
  • Odpowiedz