Wpis z mikrobloga

trzeba to powiedzieć głośno kochane #rozowepaski. nie ma już prawdziwych męskich facetów, którzy są szerocy w barach, mają styl, zarost, owłosienie na klacie i męski głos. taki Hugh Jackman na przykład. a jak ma być łysy to niech chociaż wygląda jak Jason Statham albo Thierry Henry, a nie jak Rudi Schuberth czy gość z Kombi.

teraz to faceci są bardziej kobiecy niż kobiety - jakieś rurki ciaśniejsze od moich spodni, włosy na gumie, pachną jak dziewczyny (a nie piżmem), ważą mniej niż one albo wręcz przeciwnie - 10 razy więcej, a do tego dodajmy jeszcze dziewiczy zarost i to, że są węższi w pasie niż laski albo odwrotnie - mają w pasie tyle ile one wzrostu i w dodatku są niżsi od nich. taki 170 cm to nawet nie jest w stanie osłonić kobiety, chyba tylko jakąś gimnazjalistkę. prawdziwy mężczyzna to zasłania słońce i rzuca cień.

nic dziwnego, że 20% mężczyzn rucha 80% kobiet.

#niebieskiepaski #zwiazki #takaprawda
  • 105
  • Odpowiedz
  • 1
@kwasnydeszcz no to facetów w takich turbo slim rurkach to ja widuje tylko na jakichś stock fotach w internecie. nie tworzysz aby czasem sztucznego problemu z tymi rurkami?
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Ostatnio byłam w okolicach Domaniewskiej przy jednej korpo i w kawiarni przyuważyłam przy jednym stoliku czterech przystojnych panów w garniturach. Nie dość, że przystojni, to jeszcze schludnie ubrani i bez piwska w łapach. Aż się zdziwiłam. Oczywiście okazało się, że to nie byli Polacy i stąd ta klasa. Pozdrawiam, kochanieńka.
  • Odpowiedz