Wpis z mikrobloga

300kg deadlift pin 3 :D I znowu rekord jak właściwie każdego poniedziałku. #strongaf

~6 tygodni temu zrobiłem 290kg w paskach i to dosyć ciężko poszło, dzisiaj hook gripem 300kg i powiem że był zapas na 310kg+, ale czasami trzeba odpuścić, po prostu zaklepać wygraną i 10 kilogramowy PR. Widać siła jest i warto ładować po ~850g węgli dziennie :D

Jak pisałem wcześniej, ciąg z tej wysokości = ciąg z ziemi u mnie, więc jestem gotów na 300kg w klasyczny mc. Co nie powiem zajebiście mnie satysfakcjonuje :D Bo to minęło dopiero 2,5roku kiedy pierwszy raz robiłem MC, z marnym wynikiem 132x8 a teraz już w koło 300kg. I ten ciąg satysfakcjonuje mnie chyba jeszcze bardziej niż np wyciskanie,bo zawsze mi ten bój nie pasował, miałem ogromne problemy z mobilnością, techniką a teraz idzie jak burza :).

Im bardziej zwiększa się mój wynik tym szybciej i łatwiej robię progres, przynajmniej tak to odczuwam i czuję że mam jeszcze TONĘ progresu do zrobienia, a najśmieszniejsze w tym wszystkim że cały czas jestem naturalem :) Bo jak już to pisałem kiedyś, po co wchodzić na koks jak jest cały czas taki progres? A jak dojdę naturalnie do ciągu 350kg, wejdę na koks to easy 400kg+ będzie latało, tak ja to sobie tłumaczę.

Po ciągu robiłem wiosłowania, niestety tylko 165kg x 8 bo prostowniki odmówiły posłuszeństwa, następnie SSB GM też z powodu prostowników lekko i staneło na 117kg x 8

Cały trening

Deadlift pin 3 (15cm above floor) - 300kgx1
Yates row - 4x8 165x8 top set
SSB GM - 4x8 117x8 top set
Leg curl - 4x12
Leg extension - 3x15

I link do tematu i filmiku z ~6tygodni temu.

https://www.wykop.pl/wpis/33333331/dzisiejszy-trening-ciagow-porazka-jak-i-sukces-pon/

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - 300kg deadlift pin 3 :D I znowu rekord jak właściwie każdego poniedział...
  • 37