Wpis z mikrobloga

300kg deadlift pin 3 :D I znowu rekord jak właściwie każdego poniedziałku. #strongaf

~6 tygodni temu zrobiłem 290kg w paskach i to dosyć ciężko poszło, dzisiaj hook gripem 300kg i powiem że był zapas na 310kg+, ale czasami trzeba odpuścić, po prostu zaklepać wygraną i 10 kilogramowy PR. Widać siła jest i warto ładować po ~850g węgli dziennie :D

Jak pisałem wcześniej, ciąg z tej wysokości = ciąg z ziemi u mnie, więc jestem gotów na 300kg w klasyczny mc. Co nie powiem zajebiście mnie satysfakcjonuje :D Bo to minęło dopiero 2,5roku kiedy pierwszy raz robiłem MC, z marnym wynikiem 132x8 a teraz już w koło 300kg. I ten ciąg satysfakcjonuje mnie chyba jeszcze bardziej niż np wyciskanie,bo zawsze mi ten bój nie pasował, miałem ogromne problemy z mobilnością, techniką a teraz idzie jak burza :).

Im bardziej zwiększa się mój wynik tym szybciej i łatwiej robię progres, przynajmniej tak to odczuwam i czuję że mam jeszcze TONĘ progresu do zrobienia, a najśmieszniejsze w tym wszystkim że cały czas jestem naturalem :) Bo jak już to pisałem kiedyś, po co wchodzić na koks jak jest cały czas taki progres? A jak dojdę naturalnie do ciągu 350kg, wejdę na koks to easy 400kg+ będzie latało, tak ja to sobie tłumaczę.

Po ciągu robiłem wiosłowania, niestety tylko 165kg x 8 bo prostowniki odmówiły posłuszeństwa, następnie SSB GM też z powodu prostowników lekko i staneło na 117kg x 8

Cały trening

Deadlift pin 3 (15cm above floor) - 300kgx1
Yates row - 4x8 165x8 top set
SSB GM - 4x8 117x8 top set
Leg curl - 4x12
Leg extension - 3x15

I link do tematu i filmiku z ~6tygodni temu.

https://www.wykop.pl/wpis/33333331/dzisiejszy-trening-ciagow-porazka-jak-i-sukces-pon/

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - 300kg deadlift pin 3 :D I znowu rekord jak właściwie każdego poniedział...
  • 37
  • Odpowiedz
szkoda ze nie bardziej w poziomie


@ossj: Bardzo nie lubię robić wiosłowania sztangą bardziej poziomo, po prostu nigdy tego nie czułem, po za większym obciążeniem lower back, ale bardzo lubię robić całkowicie poziomo Seal rows strict form 117kg x 5 :)

@Naajak: 191cm
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Niby tak, choć mam wrażenie, że najlepszy okres szczególnie dla rozwoju fizycznego to 14-18 lat - okres dojrzewania, hormony etc. Kto wtedy zbudował trochę mięśnia ten ma o wiele lepiej, niż osoba która zaczęła w wieku 20+. Generalnie powiedziałbym nawet, że ma to zastosowanie w wielu dziedzinach, gdyż im jesteśmy młodsi tym szybciej uczymy się.
  • Odpowiedz