Wpis z mikrobloga

#tinder #rozowepaski #pytaniedoniebieskichpaskow
Cały czas skarżycie się 'a bo na tym tinderze to same księżniczki' oneone

To jak ma się zachowywać dziewczyna na tinderze, żeby nie być uznaną za tą mityczną "księżniczkę"? Czy chodzi o to, żeby
- odzywała się pierwsza
- odpisywała z zaangażowaniem, pełnymi zdaniami, w miarę szybko
- wykazywała zainteresowanie i inicjatywę zadając wam pytania
EDIT: - chciała się ruchać po 2 wiadomościach
Coś jeszcze?
  • 20
@kociooka kiedyś na tinderze trafiłem na pannę i w ogole, rozmowa się klei, fejs jest, gadamy na FB, ustawiamy się na kawę i ona wylała, że to taka koleżanka kawa bo nie powiedziała mi, ale ma faceta więc ten no xD i jeśli mi to nie przeszkadza to kawa aktualna ;D
@prentice
@kociooka: to jest tinder - porządna tinderówa powinna od razu odpisywać:
- po twoim zdjeciu profilowym stwierdzam iż chętnie się z tobą porucham
- po twoim zdjęciu profilowym stwierdzam że są małe szanse że się z tobą porucham.
prawdziwych ksiezniczek jest malo, wiekszosc kobiet umie sie angazowac w rozmowe, pod warunkiem ze napisze ALPHA

dlatego te wszystkie nudne rozmowy to kwestia brakow w wygladzie piszacych facetow


@Pawlikowski-33: chyba dotknąłeś sedna problemu
@kociooka:
Punkt pierwszy nie posiadać konta na #tinder
Punkt drugi, patrz punkt pierwszy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, kogo to obchodzi skoro to i tak ocena czysto subiektywna...
Możesz być bardzo zaangażowana w rozmowę a i tak ktoś może stwierdzić, że jesteś księżniczką bo coś innego mu nie będzie odpowiadało. Nie da się po prostu się nie da i tyle, nie dogodzisz każdemu.

Nie
jak się nie chcesz spotkać na sex po dwóch wiadomościach to jesteś księżniczką


@prentice: Ale od tego jest tinder. xD Tinder nigdy nie miał służyć do szukania miłości tylko od spiknięcia się na szybki seks. Polska hołota z sympatii i badoo nie ogarnęła do czego służy apka i potem zdziwienie, że ludzie sa tam bezpośredni.