Wpis z mikrobloga

nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.


#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow
prawarekasorosa - > nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizm...

źródło: comment_XtgvVorD3qCz80BOOgASAJM7NwpPwLsC.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli jeżeli wystarczająco długo będzie promować heteroseksualizm to wszyscy ludzie będą zdrowi, a homoseksualizm zaniknie?


@prawa_reka_sorosa: Oczywiście, tak samo w drugą stronę: jak będą promować homo, to wszyscy, powtarzam WSZYSCY, staną się homoseksualistami. Przecież orientacja seksualna to jest jak buty: dziś masz taką, jutro inną.

  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Ja ci powiem, że w wieku szkolnym (podstawówka) byłem non-stop w-------y, religię traktowałem poważnie, ale widziałem wiele jej niedoskonałości. Nie wiem ile miałem lat, ale matematyka, jej podstawy to zadanie dla małpy więc się nudziłem na lekcjach. Czytać umiałem, a rówieśnicy zachowywali się jak głośne zwierzęta.

Teraz jakbym pomyślał o tym i miał świadomość tego, że samemu bym pewnie powiązał fakty (no sorry, ale w podstawówce to raczej masz
  • Odpowiedz
@Ink_702963: A i jeszcze z tym:

Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci. Istnieje konsensus naukowy, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych. Wyniki niektórych badań, w których dopasowano do siebie rodziny, sugerują, że umiejętności rodzicielskie gejów i lesbijek mogą być
  • Odpowiedz
@kuszet: po 1 osoby, które sprowadzają homoseksualizmu do stosunków analnych muszą mieć bardzo ubogie życie seksualne XD a po 2 wręcz przeciwnie, s--s analny pozwala na ćwiczenia mięśni zwieracza i zmniejsza ryzyko nietrzymania stolca, zmniejsza też szansę na wystąpienie hemoroidów
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: akurat sie czepiasz i szukasz poparcia swojej tezy na zasadzie..czepialstwa.

Marketing ma to do siebie, ze celuje w najliczniejszą grupę, to raz. Dwa, no chyba sam sobie do konca nie wierzysz twierdząc, ze jakakolwiek "promocja" rodziny, badz zwiazkow/par hetero godzi w poczucie estetyki/godnosci/czegokolwiek homoseksualistów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: samotny ojciec / samotna matka to nie jest zdrowa rodzina, dzieci z takich rodzin często mają problemy z powodu braku ojca / matki (wzorca). 2 ojców czy 2 matki to patologia, która normalna może wydawać się tylko ludziom z wypranymi mózgami.
  • Odpowiedz
Homo w sumie nie wiadomo, homo się rucha. Jakoś nie widzę by adoptowali dzieci, a jak adoptują dzieci to mam wątpliwości.

2 ojców czy 2 matki to patologia, która normalna może wydawać się tylko ludziom z wypranymi mózgami.

Nie wyobrażam sobie normalnego zdrowego związku (szczerej miłości) na równi z miłością homo, srsly.

Brak dzieci, brak potomków, brak ważnej integralnej części życia i odpowiedzialności. Nie można tego nazywać tym samym.


@Ink_702963: @emjot86: @Ink_702963 To
  • Odpowiedz
Nie wiem czy posłuchanie eksperta z psychologii jest dla Ciebie wystarczającym źródłem, być może nie ale podrzucam.


@szpongiel: Dude

1. Podajesz Petersona jako autorytet xD
2. W ogóle podajesz autorytet jako argument w dyskusji. Peterson może mieć własne zdanie na ten temat, ale jedynie badania mogą coś udowodnić wprost.
  • Odpowiedz
  • 1
@prawa_reka_sorosa w pełni popieram walkę z ciemnotą i uprzedzeniami, ale w kontekście obrazków 1, 2 i 4 to dajcie spokój. przecież hetero jest po prostu sporo więcej. trudno się spodziewać, żeby w społeczeństwie ludzi głównie łysych, ktoś promował szampony
  • Odpowiedz