Wpis z mikrobloga

nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizmem tego nie robił, no to co? to hop, jak oni normalnie, to ja też normalnie. u siebie w łóżku, nie na naszych wspólnych ulicach, gdzie liżą się tylko gówniarze i nie w tv opowiadać komuś o czymś, o czym niekoniecznie chce słuchać.


#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow
Pobierz prawarekasorosa - > nie będę się z tym obnosić, bo nikt wokół mnie z heteroseksualizm...
źródło: comment_XtgvVorD3qCz80BOOgASAJM7NwpPwLsC.jpg
  • 141
wyszukaj sobie jakie jest podstawowe zadanie komorki spolecznej jaka jest rodzina a potem odpowiedz sobie na pytanie


@Sweet_acc_pr0sa:

Rodzina jako związek intymnego, wzajemnego uczucia, współdziałania i wzajemnej odpowiedzialności, w którym akcent pada na wzmacnianie wewnętrznych relacji i interakcji, pełni funkcje osobowe:


- małżeńską lub partnerską – bycie żoną lub mężem, partnerem lub partnerką;

- rodzicielską – bycie ojcem lub matką;

- braterską – bycie siostrą lub bratem.


Wyjaśnij teraz dlaczego związek
@johny-kalesonny: O degeneracji mentalnej i upadkowi cywilizacji braku rozwoju. Jeżeli dziecko od małego ma przykład ze homoseksualizm to normalna rzecz to pewnie pójdzie tym samym tokiem rozumowania. Zrozum ze nasze społeczeństwo i tak się starzeje w przeciwieństwie do np muzułmanów gdzie na rodzine przypada 5 dzieci. I nie mówię tu o rodzinach patologicznych w krajach zachodnich które siedzą na zasiłkach tylko normalnych