Wpis z mikrobloga

Lol, przydziaduj Chrobrego na wyborze miejsca w powietrznym Pekaesie (#ryanair), dostań z losowania to najdroższe xD

Aż mi się przypomniało jak kiedyś, trochę na partyzanta, nie mając nawet noclegu, zakupiłem za sto kilkadziesiąt dolarów promocyjny bilet na wieczorny lot z Nowej Zelandii na Tonga, płacąc jakąś kartą podarunkową. Pech chciał, że kilkoro tongijskich pracowników sezonowych zginęło dzień wcześniej pod Auckland i ich trumny musiały zostać przetransportowane do Nukualofy.

"Ladies and gentlemen, mamy wyjątkową sytuację, czy ktoś z państwa zechciałby polecieć porannym lotem? Możemy wynegocjować dogodne warunki. Nikt? Dżesika, czekaj, tam z tyłu chyba jakiś Seba macha".

400 dolarów w kielni, hotel, kolacja z butelką wina i lot z samego rana (tylko ze zgubionym bagażem, ale to już inna historia). Chryste Panie, mokry sen Jarosława Kuźniara xD

Insta | Blog

#wanderlust - tag z moich opowiadanek i podróży.

#podroze #podrozujzwykopem #cebuladeals #ciekawostki #samoloty #latanie #transport
Pobierz
źródło: comment_2rMKA1MrEkIlUg3OXwFTznJ2dtojdR0Q.jpg
  • 52
@daox:
Odwrotnie niż ja na ten przykład. Wykop przeglądam na fast-forward, ale wpisy @Dwadziescia_jeden są wyjątkiem. W głowie zapala się lampka
"O to ten co szukał guza w Addis Abeba. Poczytam, gdzie tam się znowu ten cholernik wybrał".

I jeśli mogę o coś prosić, to nie zachęcać kolegi do zmiany stylu ;) Sam mam podobne odjazdy na prywatnych ścianach w żonglerki słowne i hipertekstowe odnośniki w połowie zdania. I
@enron: To tylko świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem, jeżeli sprawia Ci przyjemność przeszkadzanie ludziom którzy nic Ci złego w życiu nie zrobili. Przykre to niestety jest.
@enron: To tylko świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem, jeżeli sprawia Ci przyjemność przeszkadzanie ludziom którzy nic Ci złego w życiu nie zrobili. Przykre to niestety jest.


@lobo: po prostu śmieszy mnie to, że nie ma drugiego tagu, na którym wystarczy cokolwiek napisać by zaraz pojawili się jojczący o tym jak to się kradnie ich czas i #!$%@?ący się że przecież to wcale nie okazja, bo w aliexpress w 1973
@enron: Bo nie ma drugiego takiego tagu gdzie jest tak wielu ludzi używających go niepoprawnie. I nie chodzi tu o dodają informacje o słabej okazji, ale właśnie takie wpisy jak tu gdzie tej okazji po prostu nie ma bądź gorzej wyśmiewają się z jakiegoś powodu z osób które ten tag śledzą co jest po prostu chamskie.