Wpis z mikrobloga

Myślicie że @lakukaracza_ ma ze sobą jakiś problem?

Pytam poważnie, nie obrażanie go i atak

Całymi dniami siedzi i nawala posty o tym że Bóg nie istnieje. Samo to że spędza tak cały swój wolny czas to jego wybór, ale wspominał też dawniej kilka razy że bierze leki psychotropowe. Może żartował, może nie, ale zaciekłość i ilość czasu który poświęca na swoją misję przekracza pewne granice śmieszkowania. Nie przypomina wam to pierwszych objawów psychozy? Przecież takie coś może się źle skończyć. Może on nie jest pieniaczem a po prostu potrzebuje pomocy?

#rakcontent #zalesie #czarnolisto #bekazpodludzi #bekazlewactwa #psychologia #pomocy

Uważam też że jeżeli na tagu #mirkomodlitwa jest ktoś za kogo powinni się pomodlić, to jest to właśnie @lakukaracza_
  • 30
@DoubleWu: tak to wygląda jakby rano logował się na wykop, przez cały dzień główną uwagę skupiał na postowaniu, szedł spać i tak w koło. Wystarczy przejrzeć aktywność, a to nie jest 13 latek podczas wakacji.

Może tak spędza po prostu urlop, albo to więcej niż jedną osobą na tym koncie. Taki scenariusz byłby najlepszy

Boję się co wymyśli jak spadnie zainteresowanie tematem, a spadnie bo zawsze tak się dzieje. Nie jest
@Trupi_opos: wszystko się kiedyś nudzi. Pamiętam czasy kiedy memy z papieżem wywoływały burzę na pół internetu, a dziś nikt nie rwie szat na #2137

Ludzie i do niego się przyzwyczaja, większość kogo oburza go da na #czarnolisto a ten żeby zachować atencję wśród sympatyków tego humoru pewnie w końcu przekroczy granice żenady.
Atreyu - @Trupi_opos: wszystko się kiedyś nudzi. Pamiętam czasy kiedy memy z papieżem...

źródło: comment_fWcpBhgiBOBRf9xLhUzeVrS30LURkQ2B.jpg

Pobierz
@Trupi_opos: temat na pewno tak, ale formuła w końcu się znudzi (patrz przykład który dałem powyżej) - bo po tysięcznym podobnym wpisie przestanie triggerować nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników - i tu się właśnie boję co wymyśli.

To nie do końca ból pupy, raczej zmartwienie nietypowym zachowaniem kogoś w internecie kto twierdził że bierze leki na psychikę. Jego niektóre wpisy są nawet dla mnie śmieszkowe, ale gdy zobaczy się ile on tego
@Atreyu: A to jest w ogóle jakaś afera z tym kolesiem? Jak tylko założyłem konto, dodałem go na czarno (był jednym z powodów założenia owego, nie dało się przeglądać mirko, żeby nie wpaść na jego biadolenie). Od tego czasu nic nie widziałem z nim związanego. Jakieś małe podsumowanie ostatnich 2 miesięcy? Jakoś pogrąża się głębiej w swoim odlocie?
@Mickson: Szkoda że on zachowuję się identycznie, kasuję niewygodne komentarze i wrzuca na czarnolisto.
Jego hipokryzja jest wręcz przerażająca ale czego się spodziewać po człowieku którego nikt nie lubi i który jest uzależniony od psychodropów?