Wpis z mikrobloga

Podpinam się pod pytanie o alternatywę dla #darkwarez.
Odwiedzałem tam tylko Filmy. Może i wyglądało forum jak z zeszłego tysiąclecia, ale miało narzędzia, których trudno szukać w innych nowych forach - można było wejść no w filmy Blu-Ray, wyszukać w tym dziale frazy "2018" i już miało się jak na tacy filmy z bieżącego roku i to z podanym gatunkiem.
Torrenty mnie nie interesują - AFAIK zmuszają one do udostępniania, a jak z udostępnianiem i prawem w PL jest, każdy wie.
  • 9
  • Odpowiedz
@maras_sc2: Trochę jak z kickasstorrent. Teraz do filmów/seriali rarbg daje radę, ale weź znajdź publicznego trackera z grami, programami, muzyką itp (na TPB bieda + trojany).
  • Odpowiedz
@maras_sc2: pare ładnych lat temu były warezy warte uwagi, swego czasu na jednym byłem modem, pamiętam czasy jak admin jednej z tych alternatyw haczył dw.. szkoda że tylko oni sie utrzymali.
  • Odpowiedz
@Proximm: Do filmów w dobrej jakości masz Exsite24. Do gier i programów - pebx. Niestety na obu tych stronach są aktywne linki głównie do tych nowszych filmów i gier. Ze starszymi rzeczami jest problem, bo linki dawno wygasły, a tematy są martwe. Pod tym względem darkwarez był dużo lepszy.
  • Odpowiedz
@Robocop666: stary to było tak dawno, że już nie pamiętam i nie prawda. tych for było od groma, a to o którym mówie, to z tego co pamiętam elite czy jakoś tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie wyleciało mi z głowy.
  • Odpowiedz