Wpis z mikrobloga

przeczytał to ktoś do końca? Ja mam tak, że z żenady nie mogę doczytać do końca takich głupot

Jak trafi taka raz, drugi na takiego spierdoksa to kończy przygodę


@bomba4: od pewnej mirabelki wiem, że na tinderze podobnych #!$%@? jest masa xD one są chyba przyzwyczajone już

widzę, że #rozowepaski mogą tu komentować @przegryw90: nie wymagasz już wypełniania wniosku o komentowanie? Jakieś nowe zasady weszły czy o co chodzi, bo
@PanDarcy: Jak to się nie trzyma? Wysokich różowych i niebieskich jest znacznie mniej niż niskich. Przez to że jakiś dryblas bierze lochę o wzroście 165cm to wolne zostają te wyższe, ale one też nie chcą brzydkich, bo czekają na ładniejszego. Gdy wysocy przestaną brać te niewyrośnięte, wtedy zostanie więcej dla niskich, ale i wysokie widząc, że wyżsi zaczęli się wiązać z różowymi o wzroście minimum 175cm, to nie będą już takie
@przegryw90: No tak by było dobrze, a jeszcze lepiej by było gdyby pary dobierały się tylko i wyłącznie na podstawie charakteru, pomijając wygląd w ogóle. Niestety tak nie jest i sztuczne narzucanie tego nie ma racji bytu. Swoich popędów nikt tak łatwo nie pokona, a też nie każdy ma wybór. Czasem ci wysocy wola wybrać tą 160cm, bo akurat się jej podobają, a wśród tych 175cm nie mogą znaleźć żadnej chętnej.