Wpis z mikrobloga

Jak zacząć rozmowę na #tinder? To pytanie pojawia się często we wpisach pod tym tagiem. Według mnie najskuteczniejsze są 3 strategie, przedstawię jedną z nich.

Domysły
Zasada rozpoczynania rozmowy na Tinderze w ten sposób jest bardzo prosta - piszesz w pierwszej wiadomości, z czym dana osoba ci się kojarzy, jakie może mieć cechy w oparciu o domysły. Sprawdza się, gdy trudno o jakiś punkt zaczepienia, np. dziewczyna nie ma opisu lub trudno coś wywnioskować z jej zdjęć. Konwersację dobrze rozpocząć właśnie od słów "wyglądasz na.../wyglądasz jak...". Przykład:

Na drugim zdjęciu wyglądasz jak Shazza, w której kochałem się w dzieciństwie. Też tak ładnie śpiewasz?


Oczywiście te domysły wcale nie muszą być oparte na jakichkolwiek przesłankach, mogą być nawet absurdalne. Skuteczność tej strategii (a za miarę skuteczności uważam sprowokowanie dziewczyny do odpowiedzi i nawiązanie rozmowy) opiera się na mechanizmie psychologicznym, który polega na tym, aby sprawić wrażenie, że się o kimś plotkuje, analizuje jego wygląd czy zachowanie. Druga strona czuje się wywołana do odpowiedzi, aby sprostować lub potwierdzić informację o sobie + schlebia jej ten rodzaj zainteresowania i chcąc nie chcąc od razu postrzega swojego rozmówcę w pozytywnym świetle.

Więcej o tym, jak zacząć rozmowę na tinderze przeczytacie na moim blogu, link w profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj mój tag #poradniktinderowania
#rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 20
ale, skoro laska polubiła to znaczy że, mniej więcej odpowiada jej moja uroda więc po co się głowić jak rozpocząć rozmowę jeśli nie jest księżniczką to odpisze na najprostszy tekst i rozmowa potoczy się swoim tempem :)
@kociooka: kiedyś robiłem eksperymenty i w sumie to co napiszesz nie maa większego znaczenia. Zależy ile jesteś w skali 0-10/10, na fejkach z chadami pisałem z błędami jakąś siekę a i tak loszki były zainteresowane lub odpisywały.

Jak ktoś chce wykorzystać to najlepiej wtedy jeszcze naściemniać o swoim bogactwie kurła i pozycji społecznej - wtedy to można się nawet po godzinie spotkać